Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/Lányok, ti mit gondolnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok, ti mit gondolnátok, mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve megismertem egy fiút vele teljesen más minden..Viszont a "kapcsolatunk" eléggé bonyolult,nem tudom hova tenni.. Mindig részegen vagy kevésbé ittas állapotban keres..Buliban találkoztunk legtöbbször,legelső alkalommal megcsókolt,de én elhúztam a fejem,mert nem vagyok híve a "bulicsókoknak",majd pár buli után visszacsókoltam én is,telt múlt az idő,ezt mindig eljátszottuk! Szégyelltem is magam emiatt,mert azelőtt soha nem csináltam ilyet,de vonzódtam hozzá,mindig megvolt a bizsergés köztünk! Elkezdtünk beszélgetni facebookon,de akkor is csak egy-két pohár után mert írni,mindig kihívott,de nem mentem,mert tudtam jól,hogy mi lesz a vége! 2-3 hónapig nem is beszéltünk,majd megint elkezdődött ez az egész és felmerült a kapcsolat kérdése is,de megmondtam neki,hogy mivel józan állapotban nem képes keresni,nem akarok addig kapcsolatot!Beszélgettünk is erről,azóta találkoztunk,de nem úgy tűnik,mint aki változtatni akarna rajta,pedig mindig én vagyok a téma(visszahallom a dolgokat). Kezdek beleszeretni és ő is már többször hangoztatta,nem tudom mit tegyek,nem tudom eldönteni,hogy a szép szavakat csak azért mondja,mert van benne pár sör vagy komolyan gondolja vagy csak fél..

Válaszokat előre is köszönöm!


2014. dec. 10. 18:53
 1/4 GVivi ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg tart egy kicsit,ezért az itallal bátorítja magát.


Viszont az is lehet, hogy csak az ital beszél belőle, jó mókának tűnik szerinte stb..Ez tőled is meg tőle is függ, hisz majdnem egy éve ismered a srácot, kitudod következtetni, hogy mit akar valójában.Valószínűleg vonzódik ő is hozzád,szóval beszéljétek meg ezt a dolgot inkább még egyszer.


Én akkor beszélnék vele, amikor biztos vagyok benne, hogy nem ivott, nem szeretek más után futni de ha kell felkeresem, mert azért nem akarok ezen rágódni egész nap.

2014. dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 PearlDiver ***** válasza:
Nem elkeseríteni akarlak, de az ilyen srácokból könnyen alkoholista agresszív férjek lesznek.
2014. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom,mindenképp akkor beszélnék vele,de mivel csak hétvégente tudunk találkozni,ő akkor haverozik/iszik,próbálom neki elmondani,hogy kezdem megszeretni,ezért is szeretném,ha hanyagolná az ivászatot főleg ismerkedéskor,mert eléggé zavar ez a helyzet,hogy nem tudunk úgy találkozni,ahogyan szeretném!
2014. dec. 10. 20:42
 4/4 PearlDiver ***** válasza:

Ha inni akar, akkor inni fog. Ha megkéred, hogy miattad hanyagolja az ivást, az frusztrálni fogja, és majd max titokban folytatja...

Szerintem egyetlen esetben érdemes foglalkoznod vele, mégpedig ha teljesen magától visszafogja az alkoholizálást, és legalább 81%-ban józanul kerül a szemed elé.

A többi eshetőség csak egymás félrevezetése.

2014. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!