Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetemista szexkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista szexkapcsolat igazi kapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel egy egyetemi buliban ismerkedtem meg, aztán egyszer randiztunk. Helyes, szimpatikus, de az a baj, hogy az egyetem és a munka mellett nekem jelenleg nem férne bele egy barátnő és azok alapján, amiket a randin mondott, az ő időbeosztása is elég szűkös. Nagyon vonzónak találom, szerintem ő is engem, de nem akarom átverni, összejönni vele, csak azért, hogy lefektethessem. Arra gondoltam, mivel mindketten fiatalok vagyunk, mit szólna hozzá, ha csak szexkapcsolat lenne közöttünk? Szerintetek meg merjem kérdezni tőle?

2015. máj. 12. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezheted, bár igazából ha jól kijöttök rendes kapcsolat is lehet belőle, elvégre azt mondtad, hogy nincs sok ideje egyikőtöknek se, az meg nagyon jó tud lenni, ha van aki melletted áll szorultabb helyzetekben.


Lassan itt a nyár, mindjárt vége a vizsgaidőszaknak, bár még csak most kezdődött de utána lenne időtök is egymásra, ha úgy alakul.

2015. máj. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Interferencia ***** válasza:
Honnan tudjam?
2015. máj. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

úgy is ez a divat manapsg...dugjatok azt kész..kötöttségek nélkül.

de utanna ne legyen hiszti egyik oldalrol sem ha valaki tall mást...

2015. máj. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha neki sincs sok ideje meg neked sem akkor szervezés kérdése, hogy azt a keveset amitek van, hogyan hozzátok össze. Valószínű az idő egy jelentős részében így is kúrni fogtok, a maradékban meg nem esne jól egy barátnő? Aztán ki tudja mi lehet ebből. Szerintem ne a szexkapcsolatra hajts. Max az elején tisztázd le vele, hogy evés szabadidőd van és nem mindig fog beleférni az életedbe, de majd alakulnak a dolgok.

Ha megérti OK, ha nem akkor meg úgyis lelép, addig meg megdugod párszor.

2015. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
miért gondolod, hogy ebben a kérdésben számít bárki másnak a véleménye az érintetten kívül? teljesen mindegy, hogy mi ismeretlenül mit gondolunk akár rólad, akár róla, miközben csak az számít, hogy ő mit gondol rólad - pláne egy ilyen kérdés után...
2015. máj. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem fér bele? Mindenkinek arra van ideje, amire szakít magának. Én éjjelente vagont raktam az egyetem alatt, de csajozni mindig volt időm! Mikor akarsz nekiállni? 30 évesen?
2015. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!