Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi az esély rá, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély rá, hogy a pasi is komoly kapcsolatot szeretne? Kérdezzek rá konkrétan vagy ne?

Figyelt kérdés

Adott egy pasi, akivel ismerkedünk kb 1,5 hónapja, és két hete találkoztunk először, azóta 5-ször randiztunk.

A randikon minden jól ment, a következő találka előtt is mindig ő írt rám. Aztán az 5. randin felhívott magához, és lefeküdtünk. Érzem rajta, hogy kedvel, meg tetszek is neki, de akkor eddig miért nem mondta, hogy járjunk? Vagy még mondhatja? Mert én nem lennék híve csak szexkapcsolatnak, én komolyat szeretnék. Ma találkozunk, kérdezzek rá, hogy ő mit vár el ettől az egésztől?



2014. aug. 24. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

hmm....

nem minden pasi hajlandó beszélni az érzéseiről

szerintem konkrétan ne kérdezz rá hanem burkoltam beszéljetek a jövőről

és ebbe beleszőni h te mit látsz ebbe a kapcsolatban erre valszeg fog reagálni


am meg miért kell kimondani h igen jártok ????

jártok szal ennyi

2014. aug. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérdezz rá, adj neki minőségi szexet, és ki fog alakulni magától a kapcsolat.
2014. aug. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
1,5 hónap és két hét az nem egyenlő két hónappal?
2014. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem érzed, hogy jártok, akkor lehet, tényleg nem jártok.
2014. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A járás nem attól járás, hogy kimondjátok, hanem hogy mindenki előtt nyilvánvaló, hogy jártok.
2014. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez nekem furcsa. Miért kellene azt külön közölni, hogy most mi "járunk"? Az vagy kialakul, vagy nem. Vagy komollyá válik egy kapcsolat, vagy nem. De magától. Nem attól, hogy deklaráljuk, hogy meghatározzuk. Nagyon nem jó ilyesmiről beszélni, mert megijeszti a férfit. Beszéljetek a kedvenc időtöltésetekről, az érdeklődési körötökről, a közös programokról, az esetleges életbeli problémákról,ha vannak. De ne arról, hogy most mi járunk-e vagy sem.
2014. aug. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, ezzel csak annyi a gond, hogy ha a srác kihasználja a kérdezőt és nem veszi komolyan, a kérdező pedig nem mer ilyen dolgokról beszélni, nehogy elijessze, akkor a srác tényleg addig szórakozhat vele, ameddig meg nem unja.
2014. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Ezt most nem vágom. Ha kimondták, hogy járnak, akkor a srác nem használhatja ki a csajt? Nem szórakozhat vele, amíg meg nem unja? Miféle baromság ez?
2014. aug. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Acciojuli

Miért annyira baromság? Felnőtt emberek szerintem megbeszélik, mit szeretnének egymástól, főleg, ha egyikőjük úgy érzi, valami nem stimmel. Ha a lány nem mondja ki, mi a gondja, csak trécsel felszínes dolgokról meg mindent megtesz, hogy a pasi "jól érezze magát", az szerintem egy kalandhoz épp ideális.


Persze, akkor is átverhetik a kérdezőt, ha megbeszéli, mi is van most köztük, de azért jóval kisebb az esélye, mint ha úgy tesz, hogy neki ez így is megfelel, ilyen laza kapcsolatnak.

2014. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9. Igen..!
2022. dec. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!