Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ti meghívnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti meghívnátok kávézni egy ilyen nőt mindennap?

Figyelt kérdés

Meghívnátok mindennap egy lattéra (500-600 forint) a szomszédos (Frei) kávézóban egy olyan nőt aki nagyon csinos és akivel szexuális kapcsolatotok van?

Olyan külsejű nőről van szó akiről mondjuk eddig csak álmodtatok és 10 évvel fiatalabb.



2015. máj. 12. 15:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Azért minden nap nem vennék...
2015. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
A kérdés arra akar kilyukadni, hogy máért midnen nap a pasi hívja meg a nőT, hát igen ennek 2-3 alkalom után kölcsönösnek kellene lennie.
2015. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nem. :D
2015. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 omba ***** válasza:
100%

Nehezen értettem a kérdést, meg a szituációt...

Ha szexben jók vagytok, és te többet akarsz, akkor ezt úgy gondolod kifejezni, hogy ráköltesz 20 ezret havonta, és azt gondolod - ettől majd rád kattan?


Nekem más tapasztalataim vannak a nőkről.... talán azt többre tartanák, hogy miket beszélsz kávézás közben, mint, hogy a latte árát számolgatod a Freinél.

2015. máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyszerűbb volna szex közben, utána tudatni vele, hogy komolyabb kapcsolatot szeretnél.
2015. máj. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
13%
Igen, ki-ki alapon. Én kikérem,ő kifizeti... :))
2015. máj. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ez a külömbség köztetek fiúk és mi lányok között.. Ti a külső miatt belénk szerettek, randizni hívtok minket.. Mi elfogadjuk hogy tetszünk nektek, de nem vagytok létfontosságuak, mert találunk helyettetek mást.. Mi gyerekesnek tartjuk ezt a felfogásmódot. Bókoltok nekünk, viccelődtök nekünk.. mi csak nevetünk rajtatok, mert látjuk hogy kapartok utánunk hogy tetszetek nekünk.. mi elmegyünk veletek randizni, míg ti azt mesélitek a havernak h uristen milyen p.csája van a csajnak.. mi azt beszéljük ki a csajokkal mekkora s..gg vagy h rám akaszkodtál.. meg h a nap 24 órájában amúgy minden fiú udvarol nekünk..
2015. máj. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
49%

Én miért nem találkozok ilyen pasival?

Van egy szexkapcsolatom, én 13 évvel vagyok nála fiatalabb, csinos is vagyok de még sose hívott meg semmire. Annyi, hogyha átmegyek hozzá akkor iszogatunk kicsit de meghívni még nem hívott meg sehova

18/L

2015. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem lát benned mást, csak alkalmi partnert, ezért!! Te se hívnál el egy olyan srácot sehova akihez nem is vonzódsz..csak együtt vagytok néhha/vagyis gondolom én. Én sem szívesen jártam a volt(partneremmel)sehova, mert nem volt benne semmi ami megfogott. Pedig mindíg hívott vhova.
2015. máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!