Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első csók az új sráccal, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók az új sráccal, mit hogy?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok,(lassan 20), felnőttnek gondolom már magam, de most olyan mintha 16 lennék...

Volt egy majdnem 4 éves kapcsolatom, amiből most léptem ki.

16 voltam, amikor össze jöttünk, és hát mit ne mondjak a csók iszonyatosan kezdődött. Kb. 10x próbáltuk meg, mire összejött, mindkettőnk bénázott, túl nyálas volt, stb. Emlékszem, hogy sírnom kellett úgy féltem.:D

Ő volt eddig az egyetlen srác, akivel csókolóztam.

Most úgy hozta a sors, hogy megismertem egy olyan srácot, akihez foghatót még nem láttam, és ő is nagyon szimpatizál velem.

Elég sokat randiztunk, és most nála fogok aludni. SZex biztos nem lesz, de csók nagy valószínűséggel igen.

Ő már nagyon tapasztalt(két komoly kapcsolata volt, a többiről még nem tudok, de bomlanak utána a nők).

NAGYON félek, mert még nem a szerelem fázis van, félek, hogy olyan rosszul fog elsülni, hogy lekoppint...

Mit csináljak?

Ráadásul ami rátesz, hogy a nyelves csók a barátommal az utolsó napig se ment(egyszerűen túl rövid a nyelvem, nem tudtam átdugni a szájába rendesen, ami zavarta is őt).

Ne haragudjatok, tele vagyok gátlással és nem tudom mi tegyek.


2015. máj. 15. 00:31
 1/4 electroman75 ***** válasza:
Szerintem ha ott alszol nála és nem lesz szex akkor biztos nem a csók milyenségén fog berágni nem gondolod ezt 19 évesen? Egyébként ne parázz csak spontán add magad és jó lesz minden.
2015. máj. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gondoltam erre, de ő nem az a típusú fiú.

Mármint, nála mindenki ott alszik, tehát ez neme gy kifejezetten kitüntetett dolog számomra. Ott aludt már ezer csaj, akivel nem volt semmi, csak épp barátja, buli után, stb.

Kicsit hasonlít egy szeretetszolgálathoz, akinek van valami baja, nem mer haza menni,s tb. az nála aludhat, egyszer már aludtam egy haverommal akkor se volt semmi.:)

2015. máj. 15. 00:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
"Ott aludt már ezer csaj, akivel nem volt semmi, csak épp barátja, buli után, stb. " :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Olyat visítottam hogy az egész utca felébredt szerintem. :D Csodálom hogy a cukrosbácsik még nem találtak meg téged, a 7 éves húgom nem ilyen naiv mint te.
2015. máj. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően vannak ilyen "szeretetszálló" jellegű emberek, egyik gyerekkori barátomnál is tömegesen szálltunk meg nemtől függetlenül amikor csak kedvünk tartotta. Szóval mindenki magából indul ki..

Kérdező, nem mindenkinek sikerül a nyelvdugdosás, páromnak is rövid a nyelve, ami tiszta szerencse, mert én nem is szeretem, ha a torkomban turkálnak. Minden nő (és férfi) más, úgyhogy az új barátodnak is ugyanúgy meg kell tanulni, hogy neked mi jó, és mit szeretsz, mint ahogy neked is. Akár az őszinteséggel is megpróbálkozhatsz.. elmondod, hogy te 4 évig egy sráccal voltál, annyit tudsz, amennyit mellette tanultál, úgyhogy mondja csak nyugodtan, mit és hogyan szeret. Sosem baj, ha az ember tapasztalatlan, a lényeg, hogy hajlandó legyen csiszolódni.

2015. máj. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!