Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elhívjam randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhívjam randira azt a lány ismerősömet, akivel 11 évesen ismerkedtem meg és alig váltottam vele pár szót?

Figyelt kérdés

Általánosban csak pár szót váltottunk, viszont távolról figyeltem, úgy éreztem szerelmes vagyok belé, de nem mertem elmondani neki. Amikor évek múltán összejött mással, nagyon csalódott lettem. A csalódás mostanáig tart. Külön utakon járunk, de nem tudtam más lánnyal összejönni.

Sajnos már több, mint tíz éve nem láttam. Szerintetek ismerkedjek vele újra össze és elhívjam randira?



2015. máj. 15. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér ha ilyen nyomot hagyott benned. A legrosszabb válasz esetén sem tartasz hátrébb, sőt, legalább tudod.
2015. máj. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előbb keresd meg a facebookon, tudj meg róla többet, van-e kapcsolata, jó-e a kapcsolata stb. Vagy csak egyszerűen jelöld be ismerősnek, és ha visszajelölt, jelezheted neki magánlevélben, hogy szívesen látnád újból.
2015. máj. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!