Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a ruháról és cipőről? Megfelelő lenne első randihoz?

Figyelt kérdés
Azt szeretném hozzátenni, hogy nem most találkozom először az illetővel. Már évek óta barátok vagyunk csak most elhívott randira. Én 21 éves vagyok ő 27. Nagyon köszönöm előre is a válaszokat. [link] [link]
2015. máj. 15. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor lesz a randi? Ez az öltözék nem a mostani időjáráshoz van szabva, de ha pár nap múlva lesz, akkor teljesen jó, ha kényelmesen érzed magad benne, és a programotokhoz is illik.
2015. máj. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg nincs olyan idő ahol ilyen ruha/cipő indokolt lenne (hacsak nem külföldön éltek).
2015. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A randi nem most lesz. Jövőhét szombaton. Elvileg akkora jó időt mondanak.
2015. máj. 15. 15:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Csinos. :)
2015. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nyilvánvaló, én ennyire nem szoktam elsőre levetkőzni.
2015. máj. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hol lesz az a randi,attól is függ.A szandál nem tetszik a ruha elmegy.
2015. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szandál szerintem borzasztó, olyan nagymamis, a ruhateljesen ok, de vigyázz rá, hogy egyszerre csak egy. ha szép hosszú lábaid vannak, ebből teljesen kilóg a combod, akkor viszont nem villantanék dekoltázst is...

valami felső, kardigán stb kéne mellé.

2015. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont, hogy a szandál nagyon tetszik, a ruha kevésbé, túl falatnyi, vagyis inkább olyan a szabása, mint egy túl kicsire méretezett lányka ruháé. Olyan rövid és gyerekes.
2015. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!