Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megfelelő lesz első randinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfelelő lesz első randinak?

Figyelt kérdés

Az egyik lány ismerősöm rámírt pár nappal ezelőtt, azóta folyamatosan beszélgetünk, és elhívtam randira. Igent mondott, úgyhogy gondolom táplál valami kis vonzalmat irántam. Na szóval bowlingozni megyünk a szomszéd városban (25 perc busszal az út). Ő a városunk másik végében lakik (nincs feléjük buszmegálló.) Arra gondoltam hogy randi előtt elmegyek érte gyalog, együtt kisétálunk a buszhoz. Elmegyünk bowlingozni, pizzázni. Ezután pedig hazajövünk, és én hazakísérem.


Arra gondoltam hogy amikor hazafele kísérem megfogom a kezét, és amikor eléjük érek egy szájrapuszival elköszönök.


Elég romantikus lenne így? Szerintetek?


2013. szept. 27. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, szuper :)
2013. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen
2013. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Irigylem ezt a lányt :) 16/L
2013. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, sok sikert! :)
2013. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tutira nem így fog végződni az a este is. Felesleges így megtervezni a dolgokat, főleg egy randit, mert jobb ha úgy spontán történek az események. Inkább csak add át magadat az érzésnek.
2013. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap hazakísértem a lányt, mondta már 3 napja is hogy fáj a lapockája. Így bowlingozás kilőve. Moziba nem akarom vinni, mert az nem a legjobb első randinak... Valami ötlet? Ja igen, elbúcsúzáskor ő ölelt meg először, utána én adtam az arcára egy puszit. Azt mondta kellemesen meglepődött :)
2013. szept. 28. 09:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem érdemes a randi elején kivül bármit is ennyire megtervezni, mert ha nem igy sül el, akkor csalódásként is felfogod. És ha megtervezted, akkor azon fogsz görcsölni, hogy vajon ugy lesz, úgy alakul ahogy elterveztem?


Ha az eleje megvan, akkor jobb sodródni az árral, és várni hogy a dolgok úgy történjenek, ahogy kell :)

2013. szept. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!