Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Van egy lány a közeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van egy lány a közeli dohány boltban, nagyon szeretném megismerni, de sajna nem egyedül dolgozik ott és kínos számomra a kollégája előtt randira hívni, hogy tudnám mégis nem kínosan, rámenősen valahogyan randira hívni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 15. 21:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Írj neki egy cetlit amikor veszel egy doboz cigit és a pénzel együtt add oda ...:) az aranyos lenne
2015. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkoztam én is ,de nem tudom mit írjak rá :-( :-)
2015. máj. 15. 21:30
 3/15 anonim válasza:
Hát rögtön a sok erőszak jut eszembe a dohányboltokról betörés, megkésezték stb. Nem kínos,nem is biztos hogy randizna veled. Csak megkérdezed stb
2015. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezt a kommentet nem teljesen értem, ezt írjam a fecnibe? vagy mi?
2015. máj. 15. 21:38
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem írd bele hogy nagyon csinos vagy és mi lenne ha meginnánk egy kávét :)

Vagy Szia, nagyon szimpatikus vagy, lenne kedved beszélgetni ..

2015. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igazából egy olyan helyzetünk volt mikor egy nap kétszer is mentem cigit venni és másodszor dohányt is vettem aztán mondta, ha még egyszer találkozunk fizetsz! :-9 én meg mondtam neki h nagyon szívesen, erre ő- ja max egy doboz cigit mi? :-) erre én : neem bármit bármikor. (tudom itt kellett vna meghívnom kv-ra, de nem kapcsoltam időben :-( Aztán mit ad isten 3.szor is vissza kellett mennem mert... és mondtam neki, hogy fius zavaromban hüvelyt elfelejtettem venni de szívesen jöttem vissza - ő meg erre azt mondta: jajjj egyem a cuki pofiját . És mindíg mélyen a szemembe néz, mosolyog, ugrik a megszokott cigimért amint belépek az ajtón stb, Lányok mi a véleményetek? szimpatikus lehetek neki? Már annyit csalódtam, hogy semminek nem tudok hinni :-(
2015. máj. 15. 21:58
 7/15 anonim ***** válasza:
Imádnám majd tíz év múlva hallgatni téged, hogy "a Fidesz és a nemzeti dohánybolt hozott össze minket" :D
2015. máj. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
:-) egyébként valaki szedett szét és csomagolt vissza kinder tojást? - mert erre gondoltam azzal meglepném fizetés gyanánt és abban rejteném el a fecnit amin megkérdezném, hogy találkoznae velem.
2015. máj. 15. 22:15
 9/15 anonim ***** válasza:

#8:

Még nem, de egyszer egy éjjel egy fórumon valaki élőben posztolta képekkel együtt, hogy egy benzinkúton vesz egy üveg Gatorade-et, belekakál, és megveszi így.

Nem semmi látvány volt az ágyból mobilon olvasni :D

2015. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

7: jót nevettem, köszönöm!


kérdező: a kinder jó ötlet, próbáld ki! Szerintem szimpatikusnak talál a válaszai alapján, sok szerencsét kívánok!

2015. máj. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!