Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van erre ésszerű magyarázat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre ésszerű magyarázat, vagy ne is reménykedjek? 21L

Figyelt kérdés

Sok fiú haveromnak/barátomnak/ismerősömnek van kapcsolata, barátnője.


Egy fiúbarátom kivételével mindegyik van eszébe se jut flörtölni se semmi, vagy csak minimális szinten.


Ez a barátom viszont sok olyasmit mond/csinál, amivel bőven átlépi a határokat.


Nagyon vonzódik hozzám, amit nem is nagyon titkol el, illetve látszik rajta. Zavarban van, ami persze az idők során valamennyire oldódott, de még mindig megtapasztalom nála, érzem rajta. Bár mondja, hogyha a közelelében vagyok, vonzom magamhoz. Mindig dicsérget, elég feltűnően, mindegy, hogy mi van rajtam stb.


Írásban sok minden elhangzott, aztán persze szóban is, egyre merészebb volt időről időre.


Elég bizalmas kapcsolat alakult ki köztünk, amit hangoztat is.


Megosztja velem a dolgait, munkahelyi dolgokat is, illetve a terveit a jövőre nézve.


Van kapcsolata, állítólag jól működik, bár azt mondta, ha nem lenne, akkor benne lenne...


Akkor miért sodródik hozzám? Miért csinálja ezt? Szerintem ez nem ésszerű viselkedés.


Nekem nagyon tetszik, szimpatikus egyébként, ha szingli lenne, adnék egy esély a dolognak simán.


U.i.: Próbáltam vele megbeszélni, szóval ezzel ne gyertek. Meghátrált valamiért, pedig simán beszélünk bármiről. Emiatt ki is buktam rá, ő meg bocsánatot kért. Mégis odajön hozzám, ha meglát valahol meg ilyenek.


Én félek felhozakodni bármivel is, a múltkori eset után...


2015. máj. 16. 14:26
 1/3 To7ka ***** válasza:

Billentsd ki a konfort zónájából!!:) Szuper talon lány vagy, feltételezem ha szexuálisan (kötöttségek nélkül) közelednétek egymáshoz már nem hátrálna ki. Viszont ijesztő egyedül lenni (neki), ezért inkábba biztos kapcsolata mellett marad. Szerintem Neked ez nem túl élvezetes!:)

Félre ne érts, még csak most jön a kibillentés (ne szexelj vele):

Zavard el. Ismerkedj másokkal, abszolút ne törődj vele. A Te verziód próbáltad már, hagyod közeledni, ha érzelmileg/online de megcsalhatja Veled a barátnőjét, ettől könnyebb neki együtt maradnia a lánnyal... Nagyon sok dolog összefügg, de tudod hónapok óta ennek az eredményét!:) Most változtass, teljesne felejtsd el, akkor egyedül marad, át kell gondolnia a kapcsolatát, és kiköthet melletted szingliként (mármint újra felkeres). Ne add meg neki tovább ezt a nagyon kényelmes helyzetet!:) Tessék a sarkadra állni

2015. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az elsővel! Ha akár Tőled valamit, akkor szakitson a barátnőjevel! Neked sem lenne jó, ha második lennél szerintem...:)
2015. máj. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én nem keresem. Igazából csak akkor beszélünk, ha összefutunk, vagy meglát valahol az utcán és odajön hozzám beszélgetni.


Szerintem az se jó, ha húzamosabb ideig nem beszélünk. Nem biztos, hogy segít, lealábbis eddig nem úgy tűnt, sőt.


A jó múltkor sok mindent mondtam neki, amit zokon vett valószínűleg. Kicsit leamortizáltam...

2015. máj. 16. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!