Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak titeket szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket szoktak lányok leszólítani utcán? Hogy fogadjátok?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel elég válogatósak vagyunk, és elhatároztuk, hogy ha megtetszik egy srác, odamegyünk majd hozzá. Csinosak vagyunk mindketten, szóval nem 100 kilós, kiálló fogú lányokról van szó. Kicsit viszont aggódom, hogy majd a kiszemeltnek barátnője van...
2015. máj. 16. 15:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

akkor szívás

ha tetszenétek, elmennék veletek, ha nem, egyedül mennék el

2015. máj. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nekem erről a prostik meg a cigányok jutnak eszembe azok nyomják így...
2015. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
persze az a legjobb ha a nő szólít le de egyedül nem pedig a barinőkkel, és lehet egy kicsit kevesebb ego
2015. máj. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem, csak az actimeles reklámozó lányok, meg az eltévedt vietnámi turisták szoktak leszólítani.

De ha tényleg annyira zsír penge csajok vagytok, miért az utcán ismerkedtek?

2015. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
.... meg a homeless-ek persze.
2015. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Engem néha szoktak , főleg villamoson. De ezek a 15 éves lányok én meg 10 évvel több vagyok. Volt olyan aki három napon is odajött! Erőszakos volt, még azt is mondta le akar szopni! Kicsit ledöbbentem.
2015. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Engem már szólítottak így le, azzal a különbséggel, hogy hozzám a csajszi a fiú haverját küldte, és picit meszebről rámutatott a csajra...nem vettem rossz néven, sőt, igazából nagyon is tetszett a dolog. ;) 29F
2015. máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem,soha.Pedig jól esne,és jó lenne,de mivel nem vagyok jóképű,ezért esélyem sincsen ilyesmire...
2015. máj. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs nagy egóm, nem azt írtam, hogy 10-10es bombázok vagyunk, szinte félistennők, csak annyit, hogy csinosak vagyunk. Nem feltétlen utcán, parkban, vagy valahol, ahol megtetszik valaki. Csak fel akartam mérni a pofára esés lehetőségének esélyeit.
2015. máj. 16. 16:27
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát akivel eddig ki akartam kezdeni, mindig visszatartott valami, és lecsekkoltam... természetesen mind házas vagy barátnős volt :/
2015. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!