Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen helyeken lehet leginkáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyeken lehet leginkább potenciális barátnőjelöltet találni? Hogyan célszerű leszólítani valakit? F/20

Figyelt kérdés
Szórakozóhelyekben nem gondolkozom mert ott manapság nem hinném hogy komoly kapcsolatra vágyó lányt találni. Nincs túl sok tapasztalatom az ilyenekben mert nemigen járok sehova hanem inkább edzek hogy legyen egyaltálan önbizalmam megszólítani bárkit. A legnagyobb bajom ezzel van hogy nem tudom milyen ürüggyel menjek oda bárkihez. Ha már ezen a holtponton túlesek onnantól többnyire megy minden.

2014. ápr. 24. 22:45
 1/10 anonim válasza:
100%
Könyves bolt, könyvtár...
2014. ápr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Utca,plaza,kavezok,ettermek stb?
2014. ápr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szerintem ürügy, jobb őszintén megmondani, hogy miért mentél oda.
2014. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Szemezés után a buszon:D De szemezni sztem még nehezebb, mint leszólítani:D
2014. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ramcsiii ***** válasza:
Én biztosan örülnék ha valaki leszólitana,mármint én is egyedüli lány vagyok,és én sem bulban szeretnék találni valakit..de nem tudom hol máshol,mikor faluban is élek..De ha csak valaki leis szólitana,köszönne akkor már biztosan egy kis mosollyal rásegitenék hogy ne legyen olyan zavarban,akkor lehet könnyebben menne neki is az ismerkedés,ha pedig nem jön is be,attól még beszélgetni lehet..
2014. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az internet korában ez még mindig gond? Millió tarskereso oldal, fórum, chat van ahol rengeteg kapcsolat született már. Neked is sikerülhet, nem túl bonyolult. Egy titok azért van: add önmagad. Igen, biztos lesz így sok akinek majd nem kellesz. De kit érdekel? Bőven elég ha találsz egyet akivel kölcsönösen jól kijöttök!
2014. júl. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd rájössz mekkora nyűg egy bnő :-) :-)
2014. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER TINDER


Tinder rules

2014. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6 Ez az add önmagad duma annyira elkopott már komolyan. Ha adom önmagam, akkor általában lekoptat, akibe szerelmes vagyok, aki meg holt nem érdekel, az azonnal rámcsimpaszkodik, mint valami kullancs. Ennél azért biztosan több kell.


@kérdező +1 az edzés miatt, folytasd, és előbb, utóbb biztosan könnyebb dolgod lesz a gyengébbik nemmel. Gyakorlatilag bárhol lehet ismerkedni én személy szerint csak tömegközelekedésen nem tudom összeszámolni, hogy hány csajjal ismerkedtem, egyszerűen csak leül melléd, vagy te ülsz le mellé, és elkezdtek beszélgetni. (Egy időben sokat utaztam.) Hidd el, itt nem a hellyel van a gond (bár könyvtárban én sem próbálkoznék, ahol holt kussban kell lenni), hanem inkább a hozzáállásoddal. Próbálgasd, amíg rutinod nem lesz benne, vagy el nem múlik a kezdeti stressz. Felsülsz párszor, de utána menni fog.

2015. márc. 14. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"#6 Ez az add önmagad duma annyira elkopott már komolyan. Ha adom önmagam, akkor általában lekoptat, akibe szerelmes vagyok, aki meg holt nem érdekel, az azonnal rámcsimpaszkodik, mint valami kullancs. Ennél azért biztosan több kell. "


Nézd, ha nem adod önmagad, akkor később fogod adni. Meg lehet játszani magad 1-2 hétig, vagy akár néhány évig is. De hosszabb távon nem igen.

Tehát azért jobb önmagad adni, mert úgyis kiderül. És ha nem önmagad adod akkor nem önmagadért fognak beléd szeretni. Ez miért jó? Aki tényleg olyannak szeretne mint amilyen vagy azt eltaszítod. Mást ugyan meghódítasz de az majd akkor fordul el tőled amikor rájön milyen vagy igazából.

2015. márc. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!