Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasi időt kér, ám ezután nem jelentkezik? Érdemes rá várni, vagy próbáljam elfelejteni?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy van egy pasi, akivel egy ideje elindult valami, de mivel az elején párkapcsolatban élt, én elutasítottam a közeledését, ám nem sokkal később ő szakított a barátnőjével, és egyre többet kezdtünk találkozgatni, nagyon jól érezzük magunkat egymás társaságában. Ám mindez addig tartott, amíg úgy alakultak a dolgok, hogy én lefeküdtem vele, mire a pasi másnap azt mondta, hogy még nem szeretne semmi komolyat, mivel nem tette túl magát az előző kapcsolatán, (megjegyzem tényleg nem telt el azóta sok idő, bizonyos szinten érthető ha nem ugrik bele egy másik kapcsolatba. ) de folytassuk az ismerkedést, csakhogy nem mutat felőlem már olyan érdeklődést, mint korábban. Kérdés, hagyjam az egészet a fenébe, vagy pedig tényleg csak időre van szüksége és változni fog a helyzet? Mi a véleményetek erről? 24 éves nő
2015. máj. 16. 22:55
 1/5 To7ka ***** válasza:
72%

Pont egy fél órája akadtam ki ezen a tini kategóriában!:) 24 éves kislány. Sorrendek?

Elkezdtek flörtölgetni, amíg kapcsolatban van. Még fel is csillant a szemem, hogy hú de jó, leállítottad (még ha azért még mindig későn, de legalább ez már valami).

Utána lefekszel vele és otthagy. Ez teljesen természetes, megvolt a vonzalom, megvolt a szex, kimaradt a kapcsolat.


Mindent megadtál neki amire vágyott, minden kötöttség nélkül. Ha kölcsön kérek tőled 200 000 Ft-ot, de nem írunk róla szerződést és még a nevemet se tudod, fene vigye a becsületem köszönöm a pénzt. Na jó, sajnos én ehhez pont piszkosul becsületes vagyok, szarul érezném magam...

De megkapta a szexet, nincs kötöttség, nincs áldozat, a világ legboldogabb embere. Ha nem talál mást és legközelebb is leakar valakivel feküdni, megint ott vagy Te.


Szóval kérdésedre válaszolva igen, és legközelebb kicsit gondold át a sorrendet Te is mint a 16 évesek, nem árthat. Kihívás nélkül odaadsz mindent, nem igazán kellett bármit is tenni érted, most minek törje magát?..:/ Legközelebb legyél nagyobb kihívás!:) Az mindig izgalmasabb

2015. máj. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem fűznék hozzá túl sok reményt. Egyszer-kétszer még "próbálkozz be nála", de ne fuss utána.
2015. máj. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyemmeg de kis naív vagy :D
2015. máj. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 omba ***** válasza:
100%

Én úgy látom, "az időt kér" a szakításnak egy tapintatos kifejezése.... egy párkapcsolati probléma (bár esetedben erről szó sincs) megoldása nemigen lehetséges, hogy egy ideig külön válnak.

Hagyd a fenébe.

2015. máj. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megvoltatok egymásnak, és ennyi az egész.

SzVSz.

2015. máj. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!