Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin kinek mi fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin kinek mi fontos a külsőn kívül, kinek mi vette el a kedvét az illetőtől, kinek mi hozta meg hozzá a kedvet?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.

2015. máj. 17. 17:04
 1/7 opened paradise ***** válasza:
74%

Elvette:flegmaság,beképzeltség és az olyan sztorik,amikből lejön,hogy mennyire másképpen gondolkodik,mint én.


Meghozta: humor. Nálam az mindent visz.

2015. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Fontos, hogy jól megértsük egymást, mindig legyen témánk, tudjunk jót nevetni és őszintén beszélgetni. Ezen felül apróságokra figyelek. Hogy reagál a mondataimra, őszintén nyit-e felém, távolságtartó-e, mennyire határozott, illedelmes, stb.

Értelemszerűen ebből fakadnak azok a dolgok is, amik elriasztanak. Nem szeretem, ha valaki kő bunkó, vagy tajparaszt, ha bevágódik előttem az ajtón, ha tutyimutyi ha érzem, hogy hezitál, vagy hogy tartja a 2 lépés távolságot, nem érti a poénjaimat, vagy én nem értem az övéit, de azt sem szeretem, ha az első randin állandóan a szexet hozza szóba valaki, stb.

2015. máj. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 To7ka ***** válasza:
59%

Szerintem már a késéstől indul. 15 perc után fogom magam és hazamegyek.

Utána a nyitottság, nálam is a humor, ha fülig ér a szája, jól érzi magát velem (eltudja magát engedni, akarja jól érezni magát), és az intelligencia. Vagy ha aranyos! Nem mérnökökkel akarok leülni teázni, rendszeresen a citrom kinyomót nem tudják használni (van egy egész fura a jobb teázókban), azon például nagyon jót mosolyogtunk mindig:) És ez is egy pont, hogy hogy tud kezelni egy ilyen helyzetet, amiben nem otthonosan mozog. Hogy tud problémát kezelni.


Hogy legyen átfedés, a flegmaság. Ha felbosszantja magát apróságokon, úgy gondolja nekem kéne őt szórakoztatnom nonstop, elvárja, hogy kifizessem neki (úgyis kifogom, de egy kedves felajánlás/kérdés nem egy nagy dolog, hogy felezzük-e), az egész nem rólunk, hanem róla szól, az pá puszi mentem...


Egyszer annyira beképzelten viselkedett egy lány, hogy fogtam magam és véletlen a wc helyett a kijáratot találtam meg.. De az húzós fél óra volt, nagyon türelmes ember vagyok!:)

2015. máj. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ami riasztó szokott lenni ha fogalma sincs arról, hogy mit akar csinálni a jövőben, egy kapcsolatnál nekem számít h mi lesz esetleg 1 hónap vagy 1 év után, és ha ő nem tudja h akkor akar e már dolgozni vagy nem , lesz e munkája vagy sem, vagy kimegy külföldre vagy sem,

A sok sok sok tétovázás meg a nem tudom, meg a majd ezek marhára idegesítőek.

2015. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Negatív:

- késés

- nagyképűség, beképzeltség. Az előzékenység, udvariasság előny, de ne seggnyaló, talpnyaló, tenyérbemászó stílusban

- flegmázás, idétlen történetek, amikről 2 perc alatt leszűrni, hogy a fele sem igaz

- idétlen viselkedés, gyerekesség ("menőzés")

- ápolatlanság (szájszag, koszos körmök stb.)

- idegesség, magabiztosság hiánya

- nyomorék vagy ízléstelen poénok

- tapintatlanság, illetlen kérdések


Számomra: legyen mosolygós, illedelmes, pontos, előzékeny, kissé humoros, de komoly, határozott. Ne legyen tolakodó és ne kérdezzen olyan dolgokat, amit nem illik. Meséljen magáról, és hagyja a másikat is beszélni, kérdezzen. A szemkontaktus fontos.

2015. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Interferencia ***** válasza:
A kedvemet az vette el, amikor kiderült, hogy egész más az érdeklődési körünk.
2015. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ami nekem meghozta a kedvem, az az, hogy olyan eszméletlenül nyugodt kisugárzása volt a srácnak, olyan figyelmes és felnőttes volt, hogy ilyet még nem tapasztaltam. Rögtön elbűvölt, olyan biztonságban éreztem vele magam és annyira kellemes volt vele lenni, mintha mindig is ismertük volta egymást. Pedig nem is találkoztunk soha előtte, csak neten beszéltünk pár napot. És nagyon kedveseket mondott, meg irányított, meg segített, hogy ne érezzem kínosan magam, mert még sosem voltam így konkrétan randin fiúval.

Azóta is együtt vagyunk :)

2015. máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!