Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért változhatott meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változhatott meg a srácnak rólam hirtelen a véleménye? Randiztunk is már, de egyre kevesebbet ír.

Figyelt kérdés
Nem látok esélyt arra, hogy újra el akarna hívni... Mit ronthattam el? Ne keressem most egy darabig, majd ír, ha akar?
2015. máj. 17. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Te mennyit keresed őt?
2015. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Interferencia ***** válasza:
83%
Ebből aztán várhatod, hogy megmondjuk, hogy mi nem tetszett neki... Valószínűleg felejtős a dolog, én a helyedben simán rákérdeznék, a srác helyében meg nyíltan meg is válaszolnám, de tudom, hogy a többség nem szereti ezt a fajta kommunikációt.
2015. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 opened paradise ***** válasza:
100%
Kérdezz rá,lehet,hogy valaki telebeszélte a fejét valamivel.
2015. máj. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincsenek közös ismerőseink.
2015. máj. 17. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ahogy jobban megismert, már nem jön be neki annyira a személyiséged. Az is lehet, hogy arra vár, hogy te keresd.
2015. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szóval csak 1 randi volt 1x találkoztatok?
2015. máj. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, csak egyszer találkoztunk. Szoktam én is keresni.
2015. máj. 17. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!