Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom meg egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom meg egy pasi leveleiből, hogy többet akar tőlem barátságnál?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú, akivel levelek és úgy vettem észre, hogy nagyon megnyílt nekem, sőt most már a szexualitást is felhozta az egyik levélben, de más emberek kapcsán. Ez utalhat arra, hogy többet akar? Illetve kezdeményezte, hogy gyakorjunk, tanuljunk együtt vizsgákra (egyetemi az ismertségünk egyébként).

2015. máj. 19. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen igen.
2015. máj. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mumusan ***** válasza:
Szerintem amint elkezdtek együtt tanulni, kiderül hogy mit akar.
2015. máj. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Onnan, hogy csatolt mellé képet az álló farkáról.
2015. máj. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg többet akar, ez alapján, amit leírtál, ha neked is van hozzá kedved nincs mit vesztened, menj el vele tanulni, és ha bejössz neki, úgyis el fog hívni máshová is téged, és érezni fogod ;)
2015. máj. 20. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MKitti95 válasza:

Szerintem benne van a pakliban, hogy csak szexelni akar. De lehet, hogy megerősítésre vár és azért a tanulást hozta fel indokként, hogy találkozzatok.


Abban nincs semmi, ha belemész és meglátod mit akar.

Még az sem biztos, hogy terve van veled csak kiszemelt, ls meg akar ismerni

2015. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Adri+ ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy barátnőjeként gondol rád. Viszont sokat kapott az élettől, nem akar többet a képére zuhanni. Esetleg valóban csak tanulni szeretne veled. Ez hamarosan kiderül. Adri
2015. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!