Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felvettem egy fiút msn-re,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvettem egy fiút msn-re, aki nagyon tetszik, de csak látásból ismertem. Írtam neki és elég jól elbeszélgettünk. Ma amikor láttam a folyosón rámköszönt. Viszont most nem ír nekem msn-n pedig fent van és szabad. Ez azt jelenti, h nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat:)
2010. febr. 25. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy azt várja hogy te írj neki... A fiúk szeretik néha kéretni magukat. Szerintem írj rá de ne nyomulósan, mondjuk hogy unatkozol és úgy döntöttél hogy vele akarsz beszélgetni.:)
2010. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

1.Vársz amíg rád ír!

2.Te írsz rá!

Általában velem úgy szokott lenni h aki később jön az ír rá a másikra, ha soha nem ír vissza az már gyanús, de nem feltétlenül kell minden nap beszélgetni, főleg neten fogynak el hamar a témák

2010. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
vagy csak nem tudja mit írjon neked, mert az még kínosabb, ha ír neked, de 5-10 perc mire kitalálja mit is kéne/lehetne
2010. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Áááá dehogy:)Én úgy vagyok vele,hogy ha nem ír vissza,esetleg egy jó beszélgetés után nem ír másnap,akkor nem ér rá.

Ha a suliba nem veszed észre hogy nem tetszesz,esetleg nem vagy neki szimpatikus,addig nincs baj:)

Remélem segítettem.

2010. febr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted te vagy az egyetlen partnere?
2010. febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
51%

Én is így vagyok egy sráccal, hogy tetszik nekem , de neki van barátnője. Engem ez nem zavar , ezért felvettem msn-re, de Ő soha nem ír csak ha én írok és az a baj , hogy szinte mindíg csak én kérdezgetek Tőle és dicsérem a hangját , mert énekes szeretne lenni. Ő soha nem kérdez semmit csak válaszol a kérdéseimre és olykor amikor jövök haza a suliból akkor rám köszön , de akkor nagyon ciki , mert én tőle közel 4évvel fiatalabb vagyok nála.

Sztem kutass utána akár myvip-en vagy akárhol , ahol megtalálod és ha kiderül , hogy van barátnője vagy akárkibe szerelmes , akkor csak simán legyél Te is Neki barátja... kitudja? talán még a végén szerelem lesz belőle ;)

2010. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, h nincs barátnője:)...
2010. febr. 28. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!