Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel 1 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel 1 hónapja szemezek, ha látjuk egymás mindig össze akad a tekintetünk, egyszer visszafordult, hogy nézem-e? Ma rámköszönt! Tetszem neki? Ezek egyértelmű jelek?

Figyelt kérdés

(azt hiszem) elég sokan vettek körül (oszt.társaim) én meg épp a kémia füzetet bújtam a terem előtt) De úgyérzem nekem köszönt mert más nem köszönt vissza! Én marha meg nem tudtam hogy kinek szánta és nem köszöntem (minden elveszett?) És még egy párszor elment előttem mintha mutogatná magát!


amúgy 15/L

Én 16/F


2009. febr. 11. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
HA én szemezek valakivel akkor én azt akarom kifejezni hogy tetszik nekem.De vannak akik csak flörtölésből,mert élvezik.De az is lehet hogy tetszik neki hogy van egy fiú akinek ő bejön.De a legvalószínübb hogy TETSZEL NEKI!
2009. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mér irod ki mindennap ezta kérdést? ne tökölj már ennyit
2009. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De tényleg miért kell minden nap? Amióta kérdezgeted már összejöhettetek volna.
2009. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos azért, hogy hátha olvassa a csaj... :)

Jobb ha beszélgetsz vele, megismered, aztán lehet hogy tök csalódás lesz. Mint sem hogy itt izzítod magad. Bár szép is ez. Bátorság, hajrá! Csatlakozom az előttem szólókhoz, ha néz, ha köszön az csak jó jel. Ha valaki nem érdeklődik irántad, az teljesen máshogy fest.

2009. febr. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!