Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ázsiai lányokkal hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsiai lányokkal hol lehet találkozni, ismerkedni Budapesten?

Figyelt kérdés

Egy kedves ázsiai barátnőt szeretnék, mert nagyon szépnek és izgalmasnak találom őket. Hol lehet Budapesten ázsiai származású lányokkal találkozni, ismerkedni?

27 F

köszönöm szépen



2015. máj. 23. 17:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
az astoriánál lakom, és turistákon kívül nem nagyon van ott senki :)
2015. jún. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én mondjuk tudom hol lehetne, minden évben jönnek tartósan tanulni vágyó felnőtt ázsiai nők (18-20 évesek)


gondolj bele, hogy alig beszélnek még magyarul, alig ismerik a várost. Kb. bárkinek tuti esélye lenne...

2015. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is japán lány vagyok és én sem akarok ismerkedni, de 10-es, mit csináltok az Astoria környékén? :D

Én ott maximum átutazom, akkor már inkább a Blahán vagyok megtalálható.

Amúgy meg Bp-n élő ázsiai lányokat bárhol lehet találni, nagy eséllyel mennek boltba, sétálnak az utcán.. ismerkedni pedig elméletileg bárhol lehet.

Plusz írták a tipikus helyeket, Asia center, kínai bolt, mondjuk ott az eladók általában nem fiatalok és mivel dolgoznak valószínűleg nem akarnak ismerkedni, meg akik teljes családdal költöztek ide jobban el is zárkóznak a magyarokkal való ismerkedéstől.

Huszonéves lányokat egyetemek környékén jó eséllyel lehet találni, rajtam kívül 3 ázsiai járt még az évfolyamra, a nagyon magyaros jellegű szakokon kívül mindenhol van néhány.

2015. nov. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Djjjozsiiiii válasza:
Kis up....Margitszigeten sok a mongol, ők sokkal szabadabbak. Pár szót megtanultam, nagyon tetszett neki😅
2019. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!