Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha végre összejön egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha végre összejön egy lánnyal aki túl jó hozzám és tényleg én kellek neki akkor mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Egész életemben egy jelentéktelen lúzer voltam. 28 éves vagyok, szűz, nincs diplomám, nincs karrierem, most éppen van állásom de nem keresek túl jól és egy önkormányzati bérlakásban lakom nagyszülőkkel akik az egyetlen élő rokonaim úgyhogy még vagyon várományosa sem vagyok.


Másfél éve gondoltam egyet és úgy határoztam hogy ennél már nincs lejjebb és mivel úgyis öngyilkos szeretnék lenni mi lenne ha előtte megaláznám és beégetném magam. Leszólítottam lányokat, próbáltam velük beszédbe elegyedni és a többségük vagy nagyon undok volt vagy gyorsan kihátrált a beszélgetésből már akkor mondva, hogy van barátja amikor még nem is utaltam rá hogy tetszik. Voltak sokan akik hülyíteni vagy ugratni próbáltak de nem vagyok annyira naiv mint ahogy élőben kinézek.


De másfél év meghozta a gyümölcsét. Egy hónapja együtt vagyok egy aranyos, kedves, okos és gyönyörű lánnyal. Ő mindenben jobb mint én. 23 éves, diplomás, jól keres és a családja is gazdag és bemutatott neki és ők is elfogadtak.


Úgy érzem hogy nagyon szerelmes belém ahogy én is belé de éppen ez ami kicsit aggaszt. Ilyenben még sosem volt részem hogy viszont szeretnek főleg ilyen csodálatos lány mint Ő.


Ami miatt a kérdést feltettem hogy még szexre nem került sor de pettingre már igen és azt mondja, hogy úgy érzi több van bennem mint amit mutatok magamból és ennyi idő nem elég hogy két ember megismerje egymást de már nagyon szeretne ő is megkapni engem.


Szerintetek tényleg szerethet egy ilyen jelentéktelen férfiatlan kis valamit egy ilyen tökéletes lány? Vagy azért halogat és arra vár hogy változzak alfává mert így nem vagyok méltó hozzá?



2013. dec. 19. 10:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon szerencsés vagy. Itt a példa hogy létezik egy olyan lány akinek a belső a fontos!!! Tudnál róla képet küldeni privátban? :)
2013. dec. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Akit sosem szerettek igazán, az nem tapasztalhatta meg ezt az érzést. Innentől kezdve nem tudja elfogadni és megérteni, ha valaki hasonlót mutat irányába, mert nem tartja magát méltónak rá, és ismeretlen számára.

Lehet egy ilyen szép és okos lány pont hogy nem arra az agyonszolizott, kigyúrt, tucat fiúra várt, mert ilyenből rengeteg van, hanem egy kedves, érzékeny, intelligens férfira, hisz ebből kevés.

Itt az ideje felismerned és elfogadnod, hogy attól még, hogy nincsenek milliók a bankszámládon és nincs 42-es karod, te is ugyanolyan értékes és egyedi ember vagy.

És kégy büszke arra, hogy a barátnőd a dolgok mélyére lát, és nem a felszínes értékek szerint választott ki magának, és pont emiatt neked sem kellene foglalkoznod velük. Biztos vannak erősségeid, inkább azokra koncentrálj és meglátod helyreáll az önbizalmad.

Ez a lány pedig szeret, ne rontsd el ezt a csodálatos lehetőséget!

2013. dec. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 kendrazoltan ***** válasza:
Nnnna, öregem...akkor hát eljött az ideje annak, hogy rendet tegyél a házad táján, úgy életkörülmények, mint önértékelés terén. Minden zsáknak megvan a maga foltja, ezt ne feledd. Nem kell alfává változnod, hiszen ha ilyennek ismert meg és így szeret, akkor nincs kérdés. Csupán az motiváljon, hogy a magánéletedben megtaláltad azt a partnert, aki olyannak szeret, amilyen vagy és nem akar megváltoztatni. Szépen építgesd az életed (életetek), hogy együtt jussatok egyről a kettőre...
2013. dec. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne agyalj ennyit! Örülj, hogy végre boldog vagy, szeretnek és szeretsz! Biztosan a lány is szépnek, jónak lát téged. Sőt valószínűleg az is vagy, csak te értékeled alul magad. És természetes, hogy te is tökéletesnek látod, hiszen szerelmes vagy.
2013. dec. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ne bonyolítsd túl a dolgokat! Élvezd amit az élettől kaptál!

Szerintem úgy is ki fog derülni, hogy hosszú távon együtt tudok-e élni.

2013. dec. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem csak azért látom annak mert szerelmes vagyok. Ő mindenki szerint szép és csak ámulnak, hogy milyen gyönyörű barátnőm van. Rám meg senki nem mondta még hogy jóképű vagyok még a hozzám közelállók is csak azt mondták mindig, hogy vannak tőlem csúnyábbak is akiknek van barátnőjük hogy ne bántsanak meg.
2013. dec. 19. 10:45
 7/15 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy kicsit jótékonykodó alkat aki, fel akar karolni, és tényleg többet lát benned, mint amennyi eddigi teljesítményt letettél.

Ez a jobbik eset, húgom és 2 barátnője is elég határozott fiatal középvezető, kicsit szolidabb, de jóképű mérnök srácokat választott, szakmailag is próbálják előre terelni őket.


Illetve, lehet az is hogy tudatosan próbál kevésbé domináns sráccal ismerkedni, mert jó partinak számító férfiak átverték, belőled meg kinézi hogy nagyon meg tudod becsülni. A gond az hogy ez esetben előbb-utóbb a kódolt ösztön felül fogja írni a mostani viselkedését.

2013. dec. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért gondolkodsz ilyeneken? Nincs semmi akadály előttetek, a családja is elfogadott, szeretitek egymást. Ne csinálj magadnak felesleges problémákat. Sajnos jellemző az emberekre, hogy ha minden rendben van, csak azért is nem férnek a bőrükbe, és problémákat generálnak. Tekintsd kettőtöket egyenrangú feleknek, mert azok is vagytok, nem véletlenül van veled ez a lány. Hülyeség lenne azzal elszúrni, hogy már csak azért is hibát keresel a gépezetben, mert ez neked hihetetlennek tűnik. Ha állandóan bizonytalan vagy, akkor el fogod üldözni magad mellől. Az pedig nem baj, ha próbál egy kicsit biztatni, terelgetni.
2013. dec. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A volt barátnőm édesapja mondta ezeket: Kell néhány párkapcsolat, hogy jó legyen egy kapcsolat!

valahogy így hangzott, és ezzel arra célzott, hogy az elején sok hibát követünk el, és egyébként se valószínű, hogy az elsővel éljük le az életünket.


Ne agyalj, élvezd a vele töltött időt, ne tervezz előre semmit az első évben. Ne álmodj családról, közös jövőről. Akinek eddig még nem volt kapcsolata ilyen idősen, az könnyen beleesik ebbe a hibába. Én is beleestem pedig csak 23 voltam.

Szeresd, tiszteld élvezd hogy ott van neked, szervezzetek sok közös programot. Rengeteg boldog perc vár rád, nekem is feledhetetlen emlékeim vannak :) és ha ez a mese egyszer véget érne ne szomorkodj. Rengeteg szép emlékkel és tapasztalattal leszel gazdagabb :) ha szerencséd van, akkor pedig tényleg ő az igazi :)

2013. dec. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha valakit szeretsz szépnek látod. A belső tulajdonságok is meg tudnak szépíteni valakit.

Gondolom a lány is tapasztalta már, hogy hiába helyes egy fiú, ha bunkó vele, átvágja, megcsalja, stb.

Te meg biztos kedves vagy és olyan tulajdonságaid vannak, amik fontosak a számára.

2013. dec. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!