Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt normális lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt normális lányok, akik még komoly kapcsolatot keresnek és Budapesten élnek? 27 éves srác

Figyelt kérdés
Olyan nehéz ismerkednem, mert eddig egy nagyon hosszú kapcsolatom volt és nem igazán tudom, hogy kell és a társkeresőről ne is beszéljünk:)
2015. máj. 24. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Én már nem vagyok szabad, csak amikor elolvastam a kérdésed, megmosolyogtam. A férjem 27 volt, és társkeresőn ismertem meg, de én nem budapesti voltam, az ország másik felében éltem. Költöztem, 5 éve együtt vagyunk 2 gyerekkel. Szerintem érdemes lenne nézelődnöd, főleg, ha élőben nem vagy egy csajozósabb típus. A párom napi 3-5 levelet küldött szét, folyamatosan, 8. hónapja csinálta, mikor összeakadtunk, és azóta is áldja a kitartását. Sok esetben csalódott, de azt mondta, nagyon megérte :) Én csak látogató voltam, 3 napja voltam az oldalon, és azonnal megtetszett :) Ne add fel! Sem neten, sem élőben! :) 31N
2015. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez jól esett:)
2015. máj. 24. 17:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt jól esett olvasni! 22/F :)
2015. máj. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Örülök :) El sem merem képzelni, hogy ha akkor ő azt mondja, hogy elege volt és törli a profilját... talán soha nem találkozunk (sőt, biztos), és akkor mi lenne velünk? Otthon nyomná hálóban a haverokkal éjjel-nappal az aktuális játékait, magányosan, befordulva. 27 évesen 2 barátnője volt előttem, egyáltalán nem volt csajozós, sőt, elég alacsony volt az önbizalma is. Nekem meg ő az álompasim, komolyan, el sem hittem, hogy ekkora szerencsém van, hogy egyszercsak ott van előttem :) Nem csak külsőleg (De úgy is! :D), és öt éve mondom neki, és még mindig nem hiszi el :) Érdekes az élet, és ezek a társkeresők is... ott is emberek vannak, csak olyan nehéz, amikor kapod a leveleket és érzed, hogy "Jesszusom, ez se normális" (ez női oldalról, mert úgy hallom, férfiaknak meg nem válaszolnak a nők :-/ Hát, ez is egy jel a másikról). Szorítok, hogy néhány év múlva te is csak mosolyogj ezen a kérdésen! Sosem lehet tudni, lehet, hogy most este leviszed a szemetet és arra sétáltat egy kutyát valaki, és minden megváltozik! :) :) :)
2015. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És emlékszel még a társkereső nevére?
2015. máj. 24. 17:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze :) Páratlan.hu , de szerintem ez nem a társkeresőnek köszönhető :)))) Véletlen volt.
2015. máj. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pont ott nem sikerült:D
2015. máj. 24. 17:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Randivonal :))
2015. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Véletlen egybeesés. Ezzel az erővel az 5öst is megnyerhette volna.
2015. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!