Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányként, vagyis inkább már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként, vagyis inkább már felnőtt nőként hol a legkönnyebb normális férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

26 éves, felnőtt nő vagyok. 3 éve egyedülálló, kisebb kapcsolatokat leszámítva. Reggel 6:20-kor elindulok a munkahelyemre, 8-tól 16-ig ott vagyok, 17:30-ra érek haza, hetente kétszer járok magántanítványhoz 19:30-tól 21:30-ig, akkor bizony este 22:30-ra érek haza. Az egész napom csak munkából áll, hobbim a kutyasétáltatás. Néha munka után találkozom 1-1 barátnőmmel és beülünk valahova, de akkor nyílván őrá figyelek, és nem kezdek el ismerkedni idegen férfiakkal. Néha (kb. 2-3 havonta) eljárok szórakozóhelyre, de ott akik leszólítottak eddig, egyértelműen csak egyéjszakás szexet akartak. Na, és persze nem hagynám ott egyedül az éjszakában a barátnőmet sem, mert volt már ebből baj, bedrogozták és meglopták, azóta együtt megyünk és együtt távozunk minden szórakozóhelyről- tehát kizárva, hogy férfival távozzak).

Munkahelyen, lévén, hogy kórház és betegekkel foglalkozom, kizárt az orvos-beteg kapcsolat. Mivel egyetemre már nem járok, az is lehetetlen.

26 éves dolgozó nőként hol lehet normális (=nem csak szexet akar) férfiakkal ismerkedni?



2013. nov. 6. 10:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ott ismerkedhetsz, ahol egy pasi.


Van hobbid: mélyedj el benne. Járj kutyaiskolába, versenyekre, kezdj el aglilityzni, flyballozni, frizbizni, ami szimpatikus (a kutyádra is ráfér h többet foglalkozz vele). Járj el sportolni, futni kutyával...stb. Olyan helyekre járj, ahol hasonló érdeklődésű emberek vannak, mint te. A diszkó nem feltétlenül ilyen.


Amúgy 26 évesen tök fiatal vagy, a lényeg h ne ugorj bele szar kapcsolatba csak azért h legyen.


33/f

2013. nov. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Te mit szeretnél, mit keresel?
2013. nov. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ugyan ez a helyzet, de én még egyetemre járok, mellette dolgozom, vasárnapra meg nagyjából élőhalott vagyok, és baromi nyomasztó


21F

2013. nov. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Én itt egy megoldást látok: a költözés. Max. 10 percedre lakj a munkahelyedről, és máris nyertél napi 3 órát, ha jól vettem ki az időbeosztásodból. Emelett a 8 órás beosztásodat csökkentsd 7 órásra, és máris van napi 4 szabad órád! Nyertél heti 20 órát egy kis költözéssel. Megéri a befektetést. Heti 20 óra már egy fél munkaidő, ez nagyon sokat jelent, abban lehet időd élni. Sport, hobbik, tanulás, ismerkedés, szex.
2013. nov. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Költözni és kórházi munkaidőt csökkenteni együtt lehetetlen.
2013. nov. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Milyen orvos vagy?
2013. nov. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát talán beütemezhetnél heti egy alkalommal mondjuk egy tánciskolát (pl.: salsa). Azaz járnál táncsuliba, ezek általában 18:00- után kezdődnek, és járnak oda sokan veled korabeli férfiak, és nagy részük nem csak szexet akar, hanem kapcsolatot. Sok kórházi dolgozó is van, mivel én is járok, és nagyon sok iskolai, meg bírósági, illetve kórházi dolgozó jár oda, szóval mondhatnánk, hogy ez fajta értelmiségi kikapcsolódás.


Járhatnál még edzésre is, mondjuk 2x egy héten konditerembe, és akár ott is akadhatna valami a hálódba, de mehetnél különböző délutáni- teadélutáni programokra, ahol ki- megbeszélnek különböző könyveket, témákat, írókat hívnak, vagy előadásokat tartanak stb.

Lehetnél tagja különböző túrázó csoportoknak, vagy egyesületnek, akik hétvégente szoktak menni túrázni. Járhatnál akár civil rendezvényekre is, bármilyen témában is legyen az.... szóval van elég sok lehetőséged azt hiszem.


Szórakozóhelyeket én sem tartom jó megoldásnak, illetve a munkahelyit sem.

2013. nov. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Húú, köszi a sok választ :), megpróbálok válaszolni sorban...

Kórházi klinikai szakpszichológus vagyok.

A kutyusommal már évekkel ezelőtt kijártunk egy kutyasulit, most már 14 év körüli (befogadott, így nem tudni pontosan), most már kutyás sportot nem tudok űzni vele, de minden hétvégén, szombaton és vasárnap is elviszem valahová kirándulni (általában valamelyik szigetre). Ott persze szoktam beszélgetni a többi gazdival, de még nem lett semmi komolyabb.:)

Az valóban sokat lendítene a helyzeten, ha nem kellene naponta 1,5 órát oda és 1,5 órát vissza utaznom a kórház és az otthonom között. Néha-néha szemezgetek fiúkkal a metrón, de aztán mindenki leszáll és megy a maga útján...:/

Ne haragudjatok, de most mennem kell vissza dolgozni.

(Köszönöm a privát üzeneteket, kedvesek vagytok :), de innen bentről csak lopva tudok gyk-zni, de otthonról igyekszem válaszolni).

2013. nov. 6. 10:47
 9/14 anonim ***** válasza:

Hidd el, majd akkor jön magától a legnagyobb szerelem, vagy úgy ismered meg azt a bizonyos valakit, hogy nem is számítasz rá :) Sok sikert hozzá!


Nem mellesleg tök jó szakmád van, én is ilyesmit szerettem volna, de másképp alakult. Sajnos :)

2013. nov. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
Jó lehet az orvos barátnő. Lefekszem nála, és megműt :)
2013. nov. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!