Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy találhatnék olyan srácot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék olyan srácot, aki Budapesten eljönne velem kutyát sétáltatni?

Figyelt kérdés

Igazából nagyon félénk vagyok a férfiakkal, szinte semmi tapasztalatom, rögtön zavarba jövök és jó lenne valakivel gyakorolni, hogy hozzászokjak a helyzethez :)

Lehet, hogy furcsa, meg ciki, hogy felnőttként ilyen szinten ügyetlen vagyok ebben, de nem vagyok túl csinos és emiatt elég gátlásos vagyok.


2015. máj. 24. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Én elmegyek veled.
2015. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? ha gondolod elmegyek.
2015. máj. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
velem jön 2-es, kopj le!
2015. máj. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Interferencia ***** válasza:
Érdekes.
2015. máj. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4.: Hogy érted, hogy érdekes? Szerintem semmi érdekes nincs benne :)

Azt hiszem, mindenkinek válaszoltam azt az egy embert kivéve, aki csak annyit volt képes elsőre írni, hogy képet küldök-e neki...

2015. máj. 24. 19:02
 6/10 Interferencia ***** válasza:
Úgy értem, hogy elég ritkán látok itt hasonlót, a másik oldalról szoktak érkezni felajánlások. Szerintem nem is egy rossz ötlet, de azért okosan szervezd le a dolgot a biztonság kedvéért.
2015. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok naiv, ráadásul ott a kutyám is ;)
2015. máj. 24. 19:11
 8/10 opened paradise ***** válasza:
Mennék én,csak nincs kutyám egy jó ideje :/
2015. máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egy kutya is elég, ha fogod erősen, te is viheted :P Csak ne lepődj meg, ha kirántja a karod...
2015. máj. 24. 20:25
 10/10 opened paradise ***** válasza:
Volt régen,szóval tudom milyen az. És nem is a nagy masztiff a durva,hanem a kis kotorék ebek,azok allatomosan rántanak el :D
2015. máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!