Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék normális fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék normális fiút Budapesten?

Figyelt kérdés

Volt egy komolynak mondható kapcsolatom,az illetővel egy iskolába jártunk. Most készen állnék egy újabb komoly kapcsolatra, de sehol nem találok megfelelő fiút. Eljárok helyekre bulizni, de ott nincsenek értelmes pasik. A barátnőim sem tudnak összehozni senkivel, aki tényleg tetszene. Csak annyit szeretnék, hogy valami helyes srác szeressen, és én is viszontszerethessem! :)Tehát segítsetek, hol találok ilyet?

16/L


2012. júl. 11. 19:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Én az vagyok..16/F
2012. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 AvernusTriad ***** válasza:
2012. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Dél-Budát kerüld mert arra csak cigányok meg parasztok vannak.
2012. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:

hát nem tudom :D fiú vagyok de, nem pesti, de ha ennek ellenére lenne kedved ismerkedni akkor nyugodtan írj privit


17/f

2012. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Kicsontozlak,há á lákhelyemet szidod,té'!
2012. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Hát tudod,a szerelem a legmeglepőbb helyeken talál rád:D

Nem tudom itt milyen választ vársz,de az biztos hogy tuti nem ott fogod megtalálni a nagy ő-t,ahol az itteniek javasolják..

Én normális pasinak mondanám magam,de lehet hogy csak beképzelem magamnak :DD Jobban szeretek a baráti körben ismerkedni.. hát elég sikertelenül,de még mindig jobb mintha csak egyéjszakásokat találnék :)

2012. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ha ilyen görcsösen keresel pasit, hótziher hogy nem találsz.
2012. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 csaba0728 válasza:
Aki normális az neked úgy sem tetszene...
2012. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
ronda fiuk is esélyesek nálad ?:D
2012. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
ronda fiúk nem :/:)
2012. júl. 11. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!