Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki, hogy szólítana meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki, hogy szólítana meg egy társkereső oldalon, elsőnek egy lányt?

Figyelt kérdés
2015. máj. 24. 22:37
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
szyjja csúcsribi, na gyere pampogni!
2015. máj. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Jó nem mindenki olyan menő,hogy élőben nyomatja.
2015. máj. 24. 22:56
 13/32 anonim ***** válasza:

Én még társkeresőre se merek regisztrálni.

Félek hogy valami ismerőssel találkozok.

2015. máj. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Mert attól miért félsz?
2015. máj. 24. 23:08
 15/32 anonim ***** válasza:
Éreztessd, hogy van havi 2 misi nettó jövedelmed. Le fogják nyelni.
2015. máj. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
1. olvassd el. Fejes Endrétől a Jóestét nyár jó estét szerelem - regényt. Nem kell, hogy meglegyen a havi 2 misi, csak éreztessd. Pl. Külföldön dolgozol van lé, most keresel itthon házat és vállalkozást indítasz. a "lenni görög nagykövet" a regényből most nem jó ómen. Kis befektetés azért nem árt. Veszel hozzá egy Osztrák vagy német feltöltőkártyás mobilt. Arról hívod.
2015. máj. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

szia, vitaminhiányos vagyol-e, mert nekem aztán van ám vitamin a farkincámban, adok én neked is, ha gondolod, nem vagyok én ilyen irigyféle.


Ez mondjuk jó lesz kezdésnek. :)


Amúgy próbálj meg egyedi lenni, csak azzal van esélyed a sok kan között ott sztem. :)

2015. máj. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Próbáltam már egyedibb szöveget is a reakció csak annyi volt láttam meg nézték a lapomat meg elolvasták az üzenet oszt csá.
2015. máj. 25. 02:12
 19/32 anonim ***** válasza:

16-os:-)Azt a konyvet en is olvastam zsenialis iras, nemikepp szomoru de az akkori keseru valosagot jelenitette meg, ami remekem h ma mar annyira nem ervenyes:-)


32/N

2015. máj. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

A társkeresőn sokkal vannak vetélytársaid, a csajok ezt kegyetlenül kihasználják, h neki ott kb. semmit nem kell tenniük, csak várják a legjobb ajánlatot. Vmiben nagyon oda kell tenned magad, ha ott egy átlagos csajt akarsz, a bombázókról ne is beszéljünk. Azokat én csak szívatni szoktam szóban. :D Ma pl. írta egyik az adatlapján ezt, amit én le is írtam, h fel kell kelteni az érdeklődését. Hát nem volt rossz csaj, de szerencsére látszik egy-egy írásból, h ki mennyire van elszállva magától, és az ilyenek tényleg csak arra lennének jók nekem, h ürítsek egyet, de még akkor is a hajukba, h jól ragadjanak, és utána otthagyjam őket a francba. Ez most nem hangzott szépen, de utálom az elszállt csajokat.

Szerencsére mindig van, akivel jól el lehet társalogni, de én csak baráti ismeretség miatt megyek fel, jó néha más csajokat megismerni, egyébként van csaj, de vannak normális lányok néha az ilyen oldalakon is.

Jobban jársz, ha elmész személyesen ismerkedni, mondjuk az a legnagyobb vicc, h én sztem 2 éve fenn vagyok szórakozni ilyen oldalakon, és olyan oldalon jött össze csak szerelem, mint pl. ez az oldal, ahol nem várná az ember. :) Hát jó (volt) mind a 3 vmilyen szinten, bár a kettes számúval nem volt részemről szerelem sajnos, a 3. pedig most is van szerencsére.

2015. máj. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!