Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki, hogy szólítana meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki, hogy szólítana meg egy társkereső oldalon, elsőnek egy lányt?

Figyelt kérdés
2015. máj. 24. 22:37
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

*sokkal többen vannak

*írásban szoktam szívatni

2015. máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

ma 17:09


Há6t lassan nekem már itt is veszik a remény.Egyik kérdésemnél írt egy csaj ,hogy írhatok neki ha tényleg normális vagyok ,írtam is kérdezgettük egymást jól el voltunk de el tűnt hiába írok neki nem válaszol.Egyébként a csajok akár élőben akár neten mindenhol kihasználják az előnyüket,nekem sajna nem megy az élő ismerkedés,akár szégyen akár nem.Én vagyok a férfinép szégyene gondolom sokan ezt gondolják.

2015. máj. 25. 23:16
 23/32 A kérdező kommentje:
Egyébként ez az egyediség dolog,én már úgy bele fáradtam abba,hogy próbálkozom és töröm magam,hogy lassan már nincs erőm egyediségre vagy bármi másra,sosem gondoltam,hogy egyszer ilyen szenvedés lesz a párkeresés.
2015. máj. 25. 23:19
 24/32 anonim válasza:

Ismerkedős oldalak közül nekem csak a Feeling Finder idáig az egyetlen szimpi.

Tökéletes szerintem ha azt írod, hogy

Szia!

Szimpatikus vagy az alapján, amit láttam rólad, szívesen megismernélek jobban, ha te is úgy gondolod.

Ennyi.

Aki erre nem tud normálisan reagálni, azzal nem is érdemes amúgy sem kezdeni, ha jobban belegondolsz. :'D

2015. máj. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
A lányok többsége ilyen, ez tény, élőben azért nem érzem bunkónak a csajokat, de neten nagyon, bár nem is bunkó, inkább csak el vannak szállva maguktól kb. De azokat ignorálni kell, és kész. :) Ne akard keresni olyan nagyon, mert olyan mintha ezt éreznék, és akkor esélytelen a dolog, velem is azóta akarnak beszélni, mióta lesz**om, h írnak, vagy sem. :D Én mondjuk csak hülyeségeket szoktam nekik írni, lehet, h arra vevők, bár engem tényleg nem érdekel, h visszaírnak-e, vagy sem, ha igen, akkor kapnak egy esélyt tőlem a megismerésemre. Hát igen, kicsit nagy lett az arcom mostanság. :DDDD
2015. máj. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

ma 09:12


Hát sajnos ilyenre sem válaszolnak,valaki írta itt,hogy a csajok előny helyzetben érzik magukat egy társkeresőn és ezért bármit megtehetnek.Én írtam már csajoknak párfajta egyedi első üzenetet de sikertelenül.Szerintem az ilyen nők azt sem érdemlik meg,hogy egy normális rendes srác foglalkozzon velük.

2015. máj. 26. 21:57
 27/32 A kérdező kommentje:

ma 16:31


Te biztos fiatalabb vagy és más körökbe forogsz,nekem alapból nem ír magától egy lány sem,csak max én próbálkozom,per pillanat leszarom kedvemben vagyok,még az is lehet ha többet nem lesz barátnőm sem vesztek semmit sem az életben,mivel vannak sokkal fontosabb más dolgok.Élőben nem ismerkedem mivel egyszer nagyon bunkók voltak velem ez betette a kulcsot én meg nem fogok ott nőről nőre kuncsorogni,hogy na hátha ez most összejön.

2015. máj. 26. 22:00
 28/32 anonim ***** válasza:
én "fiatalabb" (mihez képest?) vagyok igen, de még képem sincs fenn, szóval elég érdekes, h beszélgetni akarnak velem. :D
2015. máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

tegnap 22:42


Szerencséd van,bár attól függ milyen idős lányokról van szó.Én most szarok a nőkre ezernyi fontosabb dolog is van rajtuk kivül,amúgy is folyton hazudnak itt is el kezdtem ismerkedni egyel kérdezgettük egymást tök jó volt aztán azóta nem írt én hiába írok,de az ő baja.Csak a logikát nem értem miért mondja akkor hogy írjak neki.

2015. máj. 27. 00:18
 30/32 anonim ***** válasza:
tényleg nem kell függni tőlük, és sokkal többre tartom a haverokkal való szórakozást, meg van még egy csomó jó dolog, bár most van egy jó csajszi, akivel jól érzem magam, de nem sok olyan csaj van sztem, akivel őszinte lehetek, és jól érezhetem magam úgyis.
2015. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!