Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátom nem szeret, én se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem szeret, én se már őt, szakítani készülök, ettől függetlenül ha találkozunk megcsókolhatom?

Figyelt kérdés
Tudom,h ez egy nagyon szemét dolog, de már nem szeretem.Azért nem,mert ő sem mutatja ki,h szeretne-e,és így nekem rossz.2hétig nem is beszéltünk,mert én voltam kint sielni,utána meg ő.Minidg nekem kell menni hozzá,ő sosem képes eljönni hozzánk(más városban lakunk),ráadásul csak hétvégén találkozhatunk,mert koleszos vagyok.Nagyon nem működik ez így,holnap átmegyek hozzájuk,de szakítani fogok.Nagyon "csúnya" dolog lenne ettől függetlenül ha megölelném,és megengedném h megcsókoljon?
2010. febr. 25. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
előtte dugasd is meg magad vele különben nem fog komolyan venni
2010. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Ne csókolgasd, ha szakítani mész.
2010. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha csókolni szeretnéd, akkor még szereted.

Szerintem akkor tedd azt, hogy találkozásnál megöleled, megcsókolod - majd el sem engeded, és rögtön elmondod neki mindezt, amit most nekünk. De ne zúdítsd rá: szépen mondd el, hogy neked ez nem jó, így nem szeretnéd folytatni.

Kérdezd meg, hogy ő hogyan gondolja, és szeretne-e még veled lenni?

Ha igen, akkor legközelebb látogasson meg ő!

2010. febr. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,legfőképp az utolsónak(=
2010. febr. 26. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!