Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes párkeresés mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes párkeresés mennyi lehet célravezető?

Figyelt kérdés

Véleményekre lennék kíváncsi én a személyes találkozásokat előnyben részesítem.


Pl.

Van egy lány aki nagyon felkeltette a figyelmem és facén fent van, de nem tudom mit is írjak neki.


Igazából nem ismerem azt sem tudom van barátja vagy nincs.


Szia!


Nagyon megfogtak a képeid nagyon megtetszettél és nem volna kedved egy szmélyes találkozóhoz egy sétával egybekötött vacsora?



2015. máj. 26. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:

N

E

2015. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mumusan ***** válasza:
A válasz 99%-ban Nemleges lesz.
2015. máj. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Facebook-on az ember nem társkeresési céllal van fent, úgyhogy nagy eséllyel figyelmen kívül hagy a csaj. Ha társkeresőn ismerkedsz, akkor is kevés ennyi infó, a személyes találkozást persze nem érdemes húzni, de kell hozzá 3-4 levél, hogy kiderüljön, érdemes-e. Azért nem fog veled senki találkozni, hogy aztán az első mondat után rájöjjön, felesleges volt az egész.
2015. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ember. 0 beszélgetés után már el akarod hívni vacsorára? Nincs az a nő a világon aki ilyenbe belemegy.
2015. máj. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
# 4 aki belemegy, azzal meg jobb, ha inkább nem mész el :D :D :D ki tudja milyen alakokkal elment már :D ilyen kérdező-félékkel :D :D
2015. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tiltanám le a csába. A facebook nem társkereső.
2015. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem írj magadról is valamit. Én biztos jót mosolyognék és vissza írnék neked, de tuti, hogy nem mennék el veled vacsorázni. Az túl gyors és gyanús lenne meg ki tudja ki az az idegen a face túl oldalán. Ui.: Ha a kiírt szöveged menne a kiszemeltnek, akkor a szóismétlést (nagyon)javítsd ki. :D
2015. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!