Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Letezik olyan, hogy a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan, hogy a pasi egy ido utan rajon hogy hianyzik a volt szeretoje, hulye volt hogy hagyta menni a lanyt es visszamegy hozza, megkeresi de komolyabb szandekkal?

Figyelt kérdés
Hosszabb szeretokapcsolatrol van szo,ahol volt drama neha ahogy lenni szokott, feltekenyseg, kovetelozes, elvaras, sok turelem,sok siras,es nagy szerelem a lany reszerol..akit a fiu sose hagyott elmenni,de a lanynak elege lett a helyzetbol,hogy a fiu nem lett az ove tobbnek mint szereto..igy feladta a harcot ami borzaszto nehez volt mert halalosan szerelmes volt..a lanyt sok mas ferfi nagyon akarta de mindenkit elkuldott mert csak ezt az egyet akarta de nagyon. A fiu viszont nemtudja mit vesztett azzal hogy hagyta elmenni a lanyt... rajon vajon egy nap hogy hulye volt es mit vesztett?

2015. máj. 26. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

*feltekenyseg, kovetelozes, elvaras


Ahol ilyen volt a kapcsolatban szereplő nő onnan menekülnek a férfiak, és vissza se néznek.:)


Amiről te kérdezel az a nő nem ilyen volt, oda visszatérnek:D Mindig:D


Szóval két nőről irsz:D

2015. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem... a pasi reszerol volt a kovetelozes,elvaras,feltekenyseg..zavarta es nem tetszett ha a lany korul mas pasik probalkoztak..
2015. máj. 26. 18:51
 3/12 anonim ***** válasza:
A nők azt nem szokták tudni elviselni, ha szeretőből felvállalják őket, és akár milyen indokkal idővel vissza akarják őket tenni szeretőnek. Persze küzdhetnek egy darabig magukkal, de ilyen esetben mindig lelépnek.
2015. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Minden pasi féltékeny a nőjére. Csak az a nem mindegy hogy hogy teszi ezt, kis ugribugri zsarnok ként, vagy férfiként, nem bántva a nőt.

A zsarnoktól repülnek a nőcik, a férfinél maradnak:D

2015. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Felejtos a dolog

Szereto mindig egy konnyu viszonyt takar nem orok nagy szerelmet.

2015. máj. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5 Szereto mindig egy konnyu viszonyt takar nem orok nagy szerelmet.


Vannak kivételek, még ha ez neked nem is tetszik:D

2015. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Nincsenek kivetelek !!

Szeretoi viszony hazugsaggal csalassal indul bujkalas atvagas titkolodzas

Hogyan lehet valami szep es tisztaszivu ha AZ alapja romlott hazugsag egy masik ember atvagasa.

Mindig gondoljon arra a szereto vele bujkal egyszer majd massal is fog.

2015. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Sajnálom, hogy azt annak idején senki sem magyarázta el neked. Ha belemész egy szexkapcsolatba, olcsón adod, azaz elértékteleníted magadat. Egy értéktelen rongy ember pedig senkinek sem hiányzik. A fiú köszöni szépen, jól van, csak azt az egyet sajnálja, hogy nem húzott le több bőrt rólad.
2015. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Persze hogy létezik ilyen. A mesében!!!

Ha a pasi a megalázó szerető szerepet szánta neked, ugyan miért akarna többet??! Csak egy kis izgalom, változatosság kellett neki.

2015. máj. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a hozzaszolasokat. Ertekes es tanulsagosak. A fiuval a helyzet azota az,hogy 2x irtam meg neki hogy reszemrol vege. Nagyon serultem erzelmileg es nem birom tovabb. Nem hagyja hogy eltunjek,valamivel visszacsalogat azutan is hogy 2x megirtam vege. Talalkozas nincs,csak irunk,es nemtudom elhigyjem e amit legutobb irt hogy azert kerul vagyis nem talalkozunk,mert nem akarja tobbet megcsalni a baratnojet. Az ilyen ember nem hinnem hogy igy megtud valtozni,inkabb azt gondolom engem cserelt le es emiatt kerul. De ha megprobalok eltunni akkor kerdore von,hogy en miert vettem le a skype listamrol ot,es miert hazudok neki magamrol(mert tenyleg hazudtam egy ket dologrol). Szoval elszamoltat ami eleg gaz szerintem.Mit gondoltok errol a sracrol?
2015. júl. 9. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!