Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Letezik olyan, hogy a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan, hogy a pasi egy ido utan rajon hogy hianyzik a volt szeretoje, hulye volt hogy hagyta menni a lanyt es visszamegy hozza, megkeresi de komolyabb szandekkal?

Figyelt kérdés
Hosszabb szeretokapcsolatrol van szo,ahol volt drama neha ahogy lenni szokott, feltekenyseg, kovetelozes, elvaras, sok turelem,sok siras,es nagy szerelem a lany reszerol..akit a fiu sose hagyott elmenni,de a lanynak elege lett a helyzetbol,hogy a fiu nem lett az ove tobbnek mint szereto..igy feladta a harcot ami borzaszto nehez volt mert halalosan szerelmes volt..a lanyt sok mas ferfi nagyon akarta de mindenkit elkuldott mert csak ezt az egyet akarta de nagyon. A fiu viszont nemtudja mit vesztett azzal hogy hagyta elmenni a lanyt... rajon vajon egy nap hogy hulye volt es mit vesztett?

2015. máj. 26. 18:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Te tuti ribizli vagy

Srac csak kihasznal.

Igy terhes a nemi baj a vilagban

Fiu korbekef a fel varost a fix baratno semmit nem tud.

Te buta vagy megvezet

2015. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
:D Hát ez a szitu ismerős. Szeretői kapcsolat, én voltam házas (nő), de már évek óta lakótársi viszonyban voltam az exférjemmel. Nagy szerelem lett belőle, de a srác nem akart többet, hiába szeretett ő is. Vitatkoztunk, hogy én nem tudom kezelni a "szeretlek", de nem vagyunk együtt szitut és szakítottam. Pár hónap múlva találkoztunk, rájöttünk mindketten, hogy mennyire szeretjük a másikat és mennyire hiányzott és azóta is nagyon nagyon boldog pár vagyunk. Természetesen elváltam. Békében!
2017. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!