Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet buta kérdés lesz, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet buta kérdés lesz, de felmerült bennem, nektek mi a véleményetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Igazából ez nem egy hatalmas probléma, csak kíváncsi lennék a véleményetekre.

A párommal eddig csak a baráti társasággal mentünk el bulizni (iszogatni járunk különböző bárokba), de most úgy alakult, hogy senki nem ér rá. Én már nagyon mentem volna, mert jó hírt is kaptam a napokban, jó lenne megünnepelni.

Szerintetek vessem fel a páromnak (3 hónapja együtt), hogy menjünk ketten? Ti szoktatok így eljárni? Nem lenne kínos iszogatni nagyobb baráti társaság nélkül?

Lehet, hogy buta kérdés egyébként, de tényleg átfutott a fejemen :D

Köszönöm a válaszokat!

19/L



2015. máj. 29. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
dehogy ciki, sok alkesz házaspárról tudok
2015. máj. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem kínos! de miért nem csaptok 1 görbe estét otthon?
2015. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a körülmények egyelőre nem engedik meg :) de köszönöm a biztatást :D
2015. máj. 29. 23:07
 4/9 opened paradise ***** válasza:
Félsz kettesben lenni a pároddal?
2015. máj. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én úgy vagyok ezzel, hogy imádok a párommal lenni, volt már úgy, hogy kettecskén vizipipáztunk, boroztunk, beszélgettünk stb. Viszont ha konkrétan az a cél, hogy most akkor csapjunk a lecsóba és irány táncolni, csápolni akkor jobb szeretünk barátokkal, társasággal menni. Bár nemrég úgy jártunk, hogy szétszakdt a társaság, mert elég nagy volt a tér és mi ketten csapattuk, ő hátulról átölelt és úgy hallgattuk a zenét, táncoltunk.
2015. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a legtöbbször ketten járunk el, mert így a legjobb. Néha a barátokkal is, mert úgy is kellemesen telik az este. De kettesben jobb, felszabadultabbak is vagyunk.
2015. máj. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Neem, dehogy:) a randik során mindig csak kettesben vagyunk, csak számomra ez a fajta időtöltés azért lenne szokatlan, mert bulizni csak a baráti társasággal jártunk eddig:) így felmerült a kérdés...
2015. máj. 29. 23:13
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ez jó hír akkor :D
2015. máj. 29. 23:14
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kínos :D szeretem a társaságot is, de jó dolog néha csak kettesben berúgni és ünnepelni :D én is szoktam így a barátommal :)
2015. máj. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!