Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mirol beszelgessek egy eleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mirol beszelgessek egy eleg visszahuzodo randipartnerrel, ha mar az alap dolgokat tudjuk egymasrol es meg egy kicsit tobbet is?

Figyelt kérdés
Felek, hogy kinos csond lesz belole
2015. jún. 4. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg a következő randipartneredtől!

Fiú, vagy lány vagy?

(lányra tippelek)

Van egy ember akivel még el sem kezdődött semmi és már unalmas!

Valóban ezt keresed?

2015. jún. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Attol meg nem fogok valakinek eselyt sem adni, mert zarkozott. En is ilyen vagyok es tudom, hogy AZ ilyen embereknek ido kell a feloldodashoz es utana mar menni fog. Szoval kossz a hasznos valaszt elso... Nem cirkuszi bohocot keresek, vagy 0-24-Ben Stand upozo illetot, ugyhogy szerintem nem gond, ha AZ elejen meg nem tud feloldodni
2015. jún. 4. 09:54
 3/8 anonim ***** válasza:
El kell mennetek vhová, ahol látnivaló van, amiről lehet beszélgetni, amit láttok. Nem kell folyton arról beszélni, hogy mi volt a jeled az oviban, hogy sikerült az általános, kedvenc film, stb. Ha szeretitek a könyveket, könyvfesztivál, múzeum, stb., ahol lehet látni. Nem kell feltétlenül beülős, fizetős hely, bár nyilván attól függ, hogy hol laktok.
2015. jún. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bármiről. Ha nincs beszédtéma randin, abból nem nagyon lesz semmi.
2015. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Erről mindig egy jelenet jut eszembe a Ponyvaregényből:


-Nem utálod ezt?

-Ezt?... Mit?

-A kínos hallgatást... miért érzi az ember kötelezőnek, hogy folyton pofázzon?... Különben zavarba jön?

-Nem tudom... jó a kérdés...

-Ebből tudhatod, hogy valaki igazit találtál... amikor egy ku*** büdös szót sem szóltok egy percig, és jól esik a közös hallgatás...

2015. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5.: ez nagy igazság, de nem lehet mindig hallgatni
2015. jún. 4. 14:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez az, hogy nem mindig esik jól a közös hallgatás, és többnyire tényleg kínos az a csend.
2015. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7.: igen, főleg az elején, mikor még nincs meg az a bizalom, aki kell a jófajta közös hallgatáshoz
2015. jún. 4. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!