Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van nála esélyem? Vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nála esélyem? Vagy nem akart megbántani?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel szoktunk beszélni msn-en. A múltkor megkérdeztem tőle, hogy lenne-e kedve egy kv-hoz. Ő azt válaszolta, hogy oké, benne van, de nem ígéri meg, hogy mikor, mert zűrösek a hetei.
2010. febr. 27. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
van nála esélyed
2010. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennek finom lekoptatás szaga van. Ha nagyon érdekelnéd, biztos szakítani rád időt. Szóval az biztos, hogy nincs teljesen odáig érted. Persze előfordulhat, hogy tényleg csak szimplán elfoglalt, és lehet, hogy van nála esélyed, de ennyiből nem lehet eldönteni.
2010. febr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát van egy mondás, miszerint az embernek arra van ideje, amire szeretné, hogy legyen, annyira nem lehet zűrös az élete, hogy egy órára valamikor ne érjen rá, szóval szerintem próbált finoman lekoptatni.
2010. febr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem próbálkozz mégegyszer, ha akkor is leráz, akkor ebből nem lesz semmi!
2010. febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is azt tanácsolom, hogy próbálkozz meg egy végső randira hívásra. Ha akkor is azt mondja, hogy nm jó, akkor hagyd a fenébe.
2010. febr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!