Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon van nála esélyem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van nála esélyem vagy csak nem akar megbántani?

Figyelt kérdés
Pár hete msnezek egy csajjal.Nemigen ismerjük még egymást mert annyit azért nem beszéltünk.Nekem nagyon teccik,de a múltkor haverom leült a gép elé és beszélt vele.Neki azt mondta hogy nem jövök be neki meg más is van a képbe.Én meg másnap rákérdeztem hogy miről dumáltak és azt írta hogy már elfelejtette.Most vagy nem akar megbántani vagy azért van nála némi esélyem.
2009. nov. 8. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát némi esélyed van, de téll nagyon kevés.

Az biztos, hogy nem te vagy neki az első a listáján, úgyhogy ha meg akarod szerezni ajánlom, hogy gyorsan csinálj vmit, amivel meg tudod hódítani.

2009. nov. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eléggé érdekes válasza volt. A legfélőbb az (persze nem akarok ördögöt a falra festeni), hogy valaki van a képben, de nem biztos, ezért nem mond addig neked sem semmit, amíg nem tud dönteni. Mondd meg neki, hogy nem vagy hülye, nem házasodni akarsz (még) vele, döntse el, hogy akar-e tőled valamit vagy nem! Ne hagyd, hogy tartalékoljon! 28/L
2009. nov. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak egy a baj hogyha felteszem neki a kérdést hogy most őt vagy engem választ 100% hogy őt választja, mivel engem csak alig ismer.


Egyébként mások véleményére is kíváncsi vagyok

2009. nov. 8. 12:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba nem jó dolog a - "Ha nincs ló jó a szamár is" - közmondásnál a szamárnak lenni...

De a Te dolgod. Ha szeretsz iá-zni te kis csacsi...

2009. nov. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ennyiből nem derül ki egyértelműen, de szerintem hagyd a francba.Ha tetszenél neki akkor a haverodnak is azt mondta volna.Szerintem próbáld meg barát kén tkezelni, aztán majd meglátod.
2009. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!