Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkeseredett, magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkeseredett, magányos srácok, akik a nők elvárásaira panaszkodnak, angol nyelvtudás és jogsi már sok elvárás?

Figyelt kérdés

2015. jún. 7. 15:20
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%
Ha a megkeseredett, magányos lány is fel tud valamit azon kívül mutatni, akkor egyáltalán nem sok.
2015. jún. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Sok minden többet is fel tudok, de miért is kellene a lánynak többet felmutatni? :D he?
2015. jún. 7. 15:29
 3/57 anonim ***** válasza:
100%

Te már egy előbbi kérdésnél is beírtad ezeket a válaszokat.

Most muszáj volt kérdésben is kiírni?

Amúgy te mit tudsz felmutatni?

Csak egy listát írj, minél hosszabb legyen, kíváncsi vagyok, hány tétel lesz rajta:)

2015. jún. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
78%

"D he?"


Ehhez nincs mit hozzáfűznöm.

2015. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
100%

itt az előbbi kérdés, ahol megcsillantottad brilliáns értelmi képességeid egy kicsiny kis részét:)


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz..

2015. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
100%

Felsőfokon beszélek angolul, a munkám során is használom. Ennyit erről.

Jogsi meg azért nincs, mert egyszerűen nem akarok. Sokkal jobb a mozgás, egészségesebb, biciklivel eljutok bárhova, ahova akarok.

2015. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nagy a csend.

Lapítasz mint vizibolha a nádszálon.

Vagy írod a listádat?

2015. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem, hogy egy szerelmi kapcsolatban egyátalán miért kell elvárni valamit a másik féltől. Nekem 4 éve van kapcsolaton és az első pillanattól kezdve semmit sem várok el a barátomtól, főleg pont az nem érdekel h van a jogsija és beszél e angolul :D szeretem és ennyi.
2015. jún. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
100%

Azért milyen gyönyörűen széles a paletta.


Van, aki annyit vár el a másiktól, hogy szeresse és legyen a támasza, valaki meg jogsit és angol nyelvtudást.


Csak megsúgom, a jogsi sem 5 forintba kerül. Aki akar, annak előbb-utóbb lesz, amikor jut rá. Egyébként buszon szoktál közlekedni? Szoktam látni nem egy házaspárt, gyerekekkel. Boldogok autó nélkül is. Fura mi? Hmmmm!


Arról esetleg hallottál, hogy vannak párok, akik egymást segítve érik el céljaikat?


Te meg egy megkeseredett magányos nő lehetsz aki kínjában már nem tud különbséget tenni a fontos és a kevésbé fontos dolgok között. Ahelyett, hogy itt próbálsz valami teljesen fölösleges elvárást felállítani, keress egy olyan pasit, akinek jogsija is van, meg angol nyelvtudása, aztán az ügy megoldva.

2015. jún. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:

Tehát jól sejtettem. Már a legminimálisabb elvárás is sok az itteni férfiatlan 'férfiaknak' :(

Pedig ez tényleg könnyen teljesíthető, már akkor is ha az ember csak szimplán általános suliban odafigyel (általános!!!) aztán saját szorgalmán ingyenes net oldalon rásegít vagy tanfolyamon részt vesz. A szülők 90%-a meg már 17 évesen küldi a gyerekét automatikusan vezetni tanulni. Beigazolódott a gyanúm, hogy az itt panaszkodó barátnőtlenek egyszerűen rugalmatlanok.

2015. jún. 7. 15:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!