Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudok túllépni srácon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túllépni srácon, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kérlek, a van időtök, írjátok le nekem az őszinte véleményeteket.

Nagyon megvisel az egész. Nemrégiben léptem ki egy három és fél éves kapcsolatból, azt hittem, sose leszek boldog, de jött egy srác, aki nagyon kedves volt velem. A haverjaim azt mondták, hogy bejövök neki, rengeteget bókolt, velem töltötte az összes szabadidejét, felhívott telefonon, minden találkozásnál agyba-főbe dicsért. Az elmondásaiból sokszor éreztem azt, hogy nagyon kevésnek érzi magát hozzám, és "tart" tőlem. Ott aludtam nála(nem történt semmi, még csók sem), megfogta a kezem, kérte, hogy bújjak oda, és reggel is szívecskés ágybareggelit akart nekem csinálni. Küldött magáról képet, minden napot végig beszéltünk. Utána hirtelen eltűnt, nem is keresett, ha megbeszéltünk egy találkozót, nekem kellett utána járnom, különben nem találkoztunk volna...aztán következő hétvégén már nem is keresett, azért jött össze a találka, mert ÉN kerestem...aztán megint kedves volt, lestoppolt a következő hétvégére. Ha nem írtam vissza facebookon egyből közölte, hogy nem írok, stb. Aztán eltűnt megint, nem is keresett, a találkozás miatt sem...én se kerestem, mert én írtam neki utoljára, és nem is válaszolt, majd kaptam egy üzenetet, hogy ne haragudjak, dolga volt, majd 2 hét múlva, ha vége a melójának és a sulijának, tudunk találkozni. Azóta SEMMI. Nem is keres, de minden nap fent van facebookon, a szebbnél szebb csajok képeit lájkolgatja, postolgat dolgokat. Ne mondja nekem SENKI, hogy egy smst nem tudott volna dobni, hogy nem találkozunk...

De élőben meg még mindig kedves, dicsér, meghív mindenre, ezért nem értem, hogy mi van! Egy hete nem beszélünk, az utolsó üzenetemet meg sem nyitotta.

Van egy közös ismerősünk, ő azt mondta, hogy közöttük is volt nézeteltérés, de a srác őt pl. felhívta telefonon.

Nagyon kivagyok, mert nem értem, mi történik.

Múltkor, amikor megemlítette, hogy nem írtam neki vissza, megmondtam neki poénosan, hogy miért, te vissza szoktál? És direkt nem válaszolt.

Nagyon tetszik a srác, és egyszerűen nem tudom felfogni, hogy mi történhetett.

Ráadásul így meg sem lehet beszélni...ha tegyük fel nem akarna velem beszélni, az lenne a legegyszerűbb, ha megmondaná. De ezt se hiszem, hogy így van, mert akkor élőben nem lenne ugyanúgy kedves, meg nem Ő ajánlaná fel a találkozásokat.

Ugyanakkor meg ha valaki TETSZIK, nem bírsz ki két hetet, hogy ne írj neki, ha TUDSZ...


2015. jún. 8. 11:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel (a kategória erre utal) felnőttek vagytok, én azt javaslom kérdezz rá.

Nem úgy természetesen, hogy "figyi tetszel, miért nem írsz", hanem elmondod, hogy úgy érzed megváltozott a viselkedése, és szeretnéd tudni akar-e egyáltalán a továbbiakban veled találkozni, vagy terhes szamára a folytonos üzenetváltás. Ami nem baj, csak szeretnél tisztán látni.

2015. jún. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!