Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire sok? Nagyon nem szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire sok? Nagyon nem szép egy ilyen alak? A környezetemben nem kaptam még negatív jelzőt, ami olykor meglepő is, de azért érdekelne más vélemény is. Kort is légyszi.23L

Figyelt kérdés
[link]
2015. jún. 8. 13:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
46%
Te komolyan nem vetted észre, h egy senki vagy, ennek a csajnak 10 pontos pasik csapják a szelek, nem ilyen senki gyk-sok!!! Igaz, nem tudjuk, h hány pontból kapnak 10 pontot, de akkor is, a minimum, h beállsz a sarokba, és elgondolkozol egy du. h mit tettél.
2015. jún. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Jézus márja :)

el is szégyellem magam mindjárt...

Vagy várj csak....nem mégsem :)

2015. jún. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
pedig nagyon jól tennéd :D
2015. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Jólvan megyek a sarokba...
2015. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ne félj én csatlakozom hozzád :) Ez nekem sem tetszik.

Ízlések és pofonok.

2015. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
örülök, h jobb belátásra bírtalak. :) jobb ez így, mintha ez a 23 éves csajszi büntetett volna egy magas sarkúval, pl. beletapos oda, ahol csak simizni lehetne, nem? :)
2015. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik
2015. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Elég kicsik a mellei a többi testrészéhez képest. NA meg nem spórolták le a retusálást. Mert azért azt nem gondolhatjátok, hogy egy ilyen testalkatú csajnak ilyen sima bőre van...
2015. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
teljesen rendben vagy 37
2015. jún. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!