Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jön oda hozzám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön oda hozzám a srác, ha fél éve folyamatosan bámul a haverjával és néha még mosolyog is?

Figyelt kérdés

Kezdem már unni.. Eddig mindig én mentem oda..De szinte soha nem jött be... Most nem fogom megint megtenni, nem akarok beégni és megint csalódni.

Viszont miért csinálják ezt a pasik?

Csak bámulnak és nem lépnek. Legalábbis a többség.

Ennek mi értelme? Van olyan srác aki ezt csinálja és tud rá magyarázatot adni? Az ,hogy fél az nem indok. Ha kell neki a lány akkor igenis legyen férfi.. könyörgöm..


2010. febr. 27. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
sztem azon mosolyognak milyen ronda vagy... am komolyan sztem azért, mert fél odamenni :D
2010. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
azt próbálják elképzelni hogy vajon milyen wow karaktered lehet
2010. febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet van barátnője...
2010. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én ilyenkor odamegyek h sziasztok miújság..:)

valszeg csak bátortalanok:D

2010. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
utolsó jól válaszolt,szerintem is bátortalanok :D
2010. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"nem akarok beégni és megint csalódni"


Én ebben látom a titok nyitját. Abban igazad van, hogy nincs értelme, de több csalódás után már a fiúk is, különösen a normálisabbja bátortalanabbul teszik meg az első lépést. Ha tudná, hogy szívesen veszed az érdeklődését, biztos bátrabb lenne. Szerintem, ha szimpatikus a srác, nyugodtan beszélgess vele, vagy segíts neki olyan szituációba kerülni, hogy kapcsolatba lépjetek. Nem mondom, hogy a nőknek kell kezdeményezni, sőt, de beleképzelheted magad az ő helyébe is.

2010. febr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert lehet, hogy alapból félénkebb a srác te pedig egyáltalán nem adsz semmiféle jelet, hogy merjen kezdeményezni. Csupán csak ezért! További szép napot.

18/F

2010. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!