Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy bűvöljek el egy férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bűvöljek el egy férfit, ha nincs szinte semmi önbizalmam?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kedvel, többször is mondta és randiztunk is már párszor. De nekem semmi gyakorlatom nincs ebben, nem tudom, hogyan kell "nőként" viselkedni, hogy legyek olyan szeretnivaló és aranyos :( Mit csináljak, hogy viselkedjek, hogy jobban tetsszek neki?
2015. jún. 8. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudod mit jelent az a szó hogy élcelődés? Élcelődj vele például. Nem kell nagy dolgokra gondolni, elvileg az ő dolga az hogy lekösse a figyelmedet valamivel, normális esetben nem neked kell beszélni nagyban. Nem tudom hány évesek vagytok, játszhattok olyat hogy egyszer te, egyszer ő kérdez valamit. Legyél titokzatos amennyire lehet.
2015. jún. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szoktunk élcelődni, csak én eléggé szégyellős vagyok, meg rágörcsölök és néha nem megy :(
2015. jún. 8. 17:16
 3/8 A kérdező kommentje:
Az ismerkedős- kérdezős szakaszon már túl vagyunk
2015. jún. 8. 17:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már többször randizott veled, akkor bejössz neki így, ahogy vagy!! :)) Ne akarj magadra erőltetni szerepeket.
2015. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pont attól vagy szeretni való és aranyos, hogy zavarban vagy és őszinte vagy. Add önmagadat, mert többször is elhívott randira és bejössz neki.
2015. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De szeretnék nöies lenni, nem ilyen szerencsetlenül aranyos
2015. jún. 8. 18:42
 7/8 A kérdező kommentje:
Még aranyos sem vagyok csak simán szerencsétlen :D
2015. jún. 8. 18:55
 8/8 anonim ***** válasza:
dícsérd meg ami tetszik rajta/benne, köszönd meg ha bókol, csókold meg ha kedved támad hozzá, érintsd meg beszélgetés közben, nyalj bele a fagyijába, hagyatkozz az ösztöneidre, nem kell mindent kigondolni, magyarázni, csak hagyd hogy megtörténjen ami adja magát
2015. jún. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!