Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hosszú kapcsolat után túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolat után túl hamari lenne?

Figyelt kérdés

Most zártam le egy hosszú kapcsolatot(6 év) Fiatalon jöttünk össze, időközben mindketten felnőttünk, és sajnos nem úgy alakultak a dolgok, ahogy terveztük. Közös alapon szakítottunk, bár én hoztam fel.

Még a kapcsolatom alatt megismerkedtem egy sráccal, aki már akkor is bókolt nekem, de mivel kapcsolatba voltam, ezért nem történt semmi komolyabb. Azóta is tartjuk a kapcsolatot, beszélgetünk, még mindig ugyanúg bókol, viszont ő nem tudja h időközben már véget ért az előző kapcsolatom, és nem is akarom neki csak ugy megmondani, mert félek azt hinné miatta van, pedig nincs köze hozzá, talán annyi h a közeledése mint "erősítő" hatott, a már amugy is meglévő kételyekre közöttünk.

Szerintetek túl korai lenne fogadni a közeledését? persze nem kapcsolatra gondolok, csak úgy lesz ami lesz alapon.



2015. jún. 8. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne korai? Beleuntál a másikba 6 év alatt, még 6-ot akarsz gyászolni? Ne pocsékold az időt, legyél végre boldog! 5 év után szakítottunk az exszemmel, 2 hónappal később jöttem össze a mostani párommal, már összeházasodtunk és gyerekeink vannak. Nem bántam meg, megérte a változás. Az exem is nős már.
2015. jún. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már eleve rossz volt egy ideje az előző kapcsolatod,ez az ismerkedés ezzel a sráccal inkább üdítő lesz számodra,megkapod azt a figyelmet,törődést,amit eddig nem biztos.Ha késznek érzed rá magad,ismerd meg közelebbről.
2015. jún. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vágj bele szerintem, persze csak ésszel. Nem köt meg senki, hogy ne ismerkedj szakítás után.
2015. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 8. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg köszönöm a kérdésed kérdező, hasonló cipőben járok én is, és a válaszok nekem is segitettek picit :)
2015. jún. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!