Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi után azonnal keres,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi után azonnal keres, viszont ritkán beszélünk?

Figyelt kérdés
Egy ideje már beszélünk, de az első találkozás előtt is volt olyan, hogy nem beszéltünk mindennap. Oké, én sem akarok a nap minden egyes percében cseverészni, de a tali óta csak ő jár a fejemben. Miután elváltunk, szinte azonnal írta is, hogy mennyire jól érezte magát velem, meg a tali alatt is kérdezte, hogy mikor futunk össze legközelebb (máshol lakunk). Neki is, meg nekem is vizsgáink vannak, úgyhogy tanulnunk kell, de már vagy 2 napja nem beszéltünk, de ilyen azelőtt is volt. Amúgy meg aranyos fiú, és tudom, hogy nincs más a képben, meg rajtam kívül az interneten nem is beszél mással. Egyébként a randin visszahúzódóbb voltam, lehet, hogy ő várja, hogy írjak neki, mert nem biztos abban, hogy bejött nekem? Vagy csak így próbálna lerázni? De akkor nem értem, hogy tali után miért keresett még.
2015. jún. 9. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyi minden lehetőség felmerülhet, hogy miért nem írt. A legegyszerűbb, ha te írsz rá és akkor majd kiderül, hogy akar-e tőled többet.
2015. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A tali óta már írtam neki, és akkor nem tűnt úgy, mint aki le akarna rázni. De most megint én írjak?! Élőben amúgy teljesen más, mint a neten, jó értelemben persze.
2015. jún. 9. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem írt rád 2 napig..nyugodj le, ez nem a világ vége! Mindketten vizsgáztok, te magad írtad. Sőt egy jó randi után minek rögtön keresni a másikat? 4-5 napig én sem szoktam keresni a másikat, teljesen belefér.

Érdekes hogy 2 napot nem ír rátok a leendő társ és rögtön keresitek a hibát

2015. jún. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tipikus neten ismerkedős kapcsolat. Még ámítod magad, de már rég nem kéne...
2015. jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!