Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy reagálnátok lányok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok lányok, ha találkoznátok egy intelligens, normális értékrend szerint élő, kedves, határozott, jóképű, sportos férfival?

Figyelt kérdés
A külső jellemzőket, a pontosabb összkép miatt írtam. Szóval, úgy értem, hogy mit kezdenétek vele? Csak testiség, vagy van olyan vállalkozó szellemű, aki meg is akarná ismerni? Mert elsőre, mindenki a külsőt veszi észre. Ha ehhez már ész is párosul, az ijesztő, vagy mi? Csak próbálom kitalálni, hogy egy normális pali, miért van évek óta egyedül?

2015. jún. 9. 23:02
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:

Második: Van.


Harmadik: Nem az a probléma, hogy az elején bizalmatlan valaki, hanem az, hogy nem tudják elképzelni, hogy lehet rá számítani. Vagy a másik véglet. "Na ez is megvolt" Képletesen persze, és ott el is hal a dolog.

2015. jún. 9. 23:22
 12/54 A kérdező kommentje:
9: Talán, hogy nem rögtön a rosszat keresi a másikban, mint Te. ;)
2015. jún. 9. 23:24
 13/54 anonim ***** válasza:
0%

Manapság nem ez a típus a befutó!

Én azt vettem észre, hogy manapság a bunkó, se fogalmazni, se helyesen írni nem tudó surmóké, a világ!

Ők aratnak le mindent... A nők ezekre buknak, és sok esetben hozzájuk idomulnak, azaz hozzájuk butulnak!, és az a szomorú, hogy manapság ez a menő...

Minél nagyobb paraszt valaki, annál nagyobb a siker!, sajnos...

Na mind1...

2015. jún. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
Hiszem ha látom ;D 2. voltam.
2015. jún. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
Biztosan van valami hibája. Csak ő nem akarja észre venni ,vagy titkolja.
2015. jún. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:
Mindenkinek vannak hibái, ő sem tökéletes. De külsőre és mentálisan teljesen normális. A szíve fogja a sírba vinni inkább... Naiv.
2015. jún. 9. 23:34
 17/54 anonim ***** válasza:

"Biztosan van valami hibája."

Ugyanezt mondta a Micsoda nő című filmben is a hölgy barátnője Edwardról, a milliárdos pasiról.

Hogy mi a hibája a kérdésben szereplő férfinek? Szinte biztos hogy csak az hogy válogatós. Ennyi.

2015. jún. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:

"Hogy reagálnátok lányok, ha találkoznátok egy intelligens, normális értékrend szerint élő, kedves, határozott, jóképű, sportos férfival?"


Először is meglepődnék, mert elég ritka példány lehet...

2015. jún. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:

100 férfiből 100-zal nem kezdenék semmit, ha csak úgy ott van, mert pusztán a jelenlét nem kelti fel az érdeklődésemet egyáltalán.

Azt az élet hozza, hogy van-e olyan szitu, vagy ad-e olyan szeretetet a férfi, hogy összecsendüljünk. Egyébként én inkább kosarakat szoktam kapni az ilyen notóriusan egyedül levő férfiaktól is, úgyhogy ez inkább őrajtuk múlik.

2015. jún. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
7: Ha a férfi hónapok alatt nem talált alkalmat egyértelműen kifejezni, hogy a lányt kedvesének akarja, és a lényt lógva hagyta, akkor a lány azt élte meg, hogy vissza van utasítva. Persze, hogy elmaradozott szégyenében. Ő is szerelmet keres, ha az említett férfi nem akar tőle semmit, akkor ciki körülötte repdesni és erőltetni, amit a férfi nem akar, gondolom, még úgy is érezte, terhére van.
2015. jún. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!