Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet normális értékrendde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális értékrenddel rendelkező lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 2. 16:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
define 'normal'
2013. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Normális alatt én azt értem,hogy nem r*banckodnak.
2013. márc. 2. 16:13
 3/17 anonim ***** válasza:
Az ilyenek mind foglaltak.
2013. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor honnan szedjek normális nőt?Érjem be a ribancokkal?
2013. márc. 2. 16:16
 5/17 anonim ***** válasza:
Haha,ugyanez a kérdésem a fiúkkal kapcsolatban
2013. márc. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ittvagyok :D
2013. márc. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#5.Te normális fiút nem találsz?
2013. márc. 2. 16:17
 8/17 A kérdező kommentje:
Elég kétségbeejtő,hogy manapság az többnyire csak erkölcsileg romlott nőszemélyekbe tud belebotlani az ember.
2013. márc. 2. 16:21
 9/17 anonim ***** válasza:

Ezeknél a kérdéseknél mindenki siránkozik, hogy Ő is annyira normális és nem talál ilyet. Valamiért mindig eszembe jut ilyenkor Ossian - Vadászik a vér dalszöveg. Fogadni mernék ha találnátok ilyen normális párt, akkor az itt picsogók nagy része nem becsülné meg az általa annyira vágyott párt. Mert hiányozna valami..

Hozzáteszem nekem nincsenek ilyen problémáim.

2013. márc. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

én nem vagyok ribanc, de normális pasit sem találok.

nekem normális: mellettem van, nem fordul meg minden leggingses nagyseggű pics@ után és ténylegesen eljön velem szórakozni. Ja és nem csak hangoztatja, hogy mekkora májer az ágyban, hanem tényleg az is.

2013. márc. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!