Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 5 hónapja ismerkedem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónapja ismerkedem egy férfival, aki vég nélkül magát dicséri. Mi erről a véleményetek? (Lent)

Figyelt kérdés

Ő kezdeményezte ezt az ismerkedést, eleinte nekem is udvarolt, kedves volt.

Mostanság csak az a téma, h ő milyen jóképű, milyen fess, milyen cuccai vannak.... h ő hozzá méltatlan lánnyal nem áll le... és engem is elkezdett "mérlegre rakni", h milyen a hajam, vagy milyen a ruhám... (adok magamra, de nem vagyok az a túlőltözött, túl festett nő, inkább házias, és ha kell kiöltözöm)


Nekem a külső annyiból számít, h legyen ápolt az illető. Számomra a belső teszi széppé a külsőt, ami kisugárzik.

Már eléggé zavar ez az önmételyezés.

Szerintetek az ilyen ember változhat?, vagy hagynátok, had szerese magát tovább...


2015. jún. 12. 08:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Öntömjénezés.

Magát se szereti, különben nem kéne bizonygatnia magának, hogy milyen jó csávó.:)

Nem alkalmas szerelemre.

2015. jún. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Miért ismerkedsz még vele? Én a helyedben először próbálnám vicceskedve figyelmeztetni, hogy "na, tól sok a jóból", vagy "jajj, olyan kis tökéleteskének tűnsz", ha meg nem veszi az adást és folytatja a nárcizmusát, akkor otthagynám.

Egyébként ezek az emberek sokszor a legbizonytalanabbak magukban- bókoltál már te neki valaha, vagy mondtál neki te is szép dolgokat, hogy jól érezze magát?

2015. jún. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Poénból, viccből én is szoktam fényezni magam,de egy határt nem lépek át.

Ez a pali viccel,vagy komolyan is gondolja?

Nem mindegy ugyanis.

2015. jún. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, természetesen megdicsérem, és figyelmes vagyok vele.Kényeztetem.


Ez a probléma utóbbi hónapban jött ki nagyon. Kicsit viccesen mondtam már neki, h milyen jó h ennyire tisztában van a külsejével. Erre ő, h igen, és örüljek, h ilyen jó pasi udvarol nekem.

2015. jún. 12. 09:07
 5/14 A kérdező kommentje:

eleinte vicces volt.

Amióta szex van, azóta kezdem azt látni, h ő ilyen.

szex után simizem, odabújok, elmondom, h mennyire jó volt.... ő meg dicséri magát, h milyen jó ő az ágyban, és így meg úgy a többi lány....Egy egészséges szintig ok, de örülnék, ha néha engem is látna

2015. jún. 12. 09:12
 6/14 anonim ***** válasza:
Nárcisztikus sérülés. Együtt (szakemberrel) fel tudnátok dolgozni neki ezt.
2015. jún. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező nem teljesen világos számomra, hogy pali vagy vagy nő!


"Számomra a belső teszi széppé a külsőt, ami kisugárzik."---ez kerek perec látszik is azon, hogy egy pávával vagy együtt, aki csak a külsőségekre ad, de rohad a belseje.

2015. jún. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

én vagyok a nő: 30

Ő a férfi: 38

2015. jún. 12. 09:18
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
"Így meg úgy a többi lány"... hát ez már elég gáz :O Nem tudom, én szerintem nem akarnék egy ilyen egóbajnokkal semmit.
2015. jún. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nyilván egy ismerkedés eleinte a kölcsönös megfelelés vágyról szól, h elbűvöljük aki tetszik.


Most azt érzem, h ő azt szereti bennem, h legyezgetem a hiúságát, + mosok főzök takarítok.

Olyan mintha egy jó üzleti döntés lenne a részéről, nem szerelem

2015. jún. 12. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!