Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ismerkedés melyik fázisában kellene elmondanom a pasinak hogy még nem volt barátom és szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Most randizgatok egy fiúval és nagyon jól alakul közöttünk a dolog. Mivel sokat beszélgetünk nyilván szóba jöttek kicsit a volt kapcsolatok meg ilyesmi téma, de jól ki tudom vágni magam az ilyenekből. Nem gondolom hogy az elején el kellene mondanom bárkinek is. Eddig 4 randink volt csak. De azt sem akarom hogy olyan nagyon váratlanul érje mikor szexre kerülne már a sor. Mondjuk addig még szeretnék sokkal több találkozót. Azt sem szeretném ha becsapva érezni magát vagy ilyesmi hogy nem mondtam el az elején mi van. Huszonéves vagyok már egyébként.

2015. jún. 14. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
szerintem meg fogod érezni időben, hogy mikor szólj neki erről :)
2015. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Hát, pedig ráérsz akkor szólni neki, ha a szex közelébe tereli a szót. Addig szerintem felesleges.
2015. jún. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Rezi Dencia ***** válasza:
68%
Amikor te úgy érzed, hogy a kapcsolatotok olyan szintet ért el, hogy ezt el kell mondanod.
2015. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Amikor úgy érzed. Szerintem nem érdemes semmit sem tervezni, majd kialakul. Én megvárnám, mire kicsit bensőségesebb lesz a kapcsolat, és úgy mondanám el. Illetve ha rákérdezne előbb, nyilván akkor is.
2015. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
biztos nem fogja magát becsapva érezni, hanem oda meg vissza lesz az izgatottságtól, hidd el!
2015. jún. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!