Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell elhívni egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell elhívni egy lányt randira?

Figyelt kérdés

Lehet volt már sok ilyen kérdés, de komolyan kérdezem.


Eddig nem fektettem sokat a csajozásba, de már 20 éven túl vagyok, ideje csajozni. Szűz is vagyok.

Nem hívtam eddig senkit se randira.


Hogyan kell, mit mondjak, hova hívjam el?



2013. febr. 2. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát jó lenne tudni, hogy mi érdekli, mit szeret.. ha nem tudod esetleg kérdezd meg tőle.. a legjobb személyesen elhívni, de ha nem mered ott van a net...
2013. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
hagyjad már a kulcsszavait... a kérdésére válaszolj!!
2013. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

Tetszel nekem gyere el velem egy helyre. Ne ellenkezz, mert szeretlek! Legyen egy kedves este veled, de ehez nem lehetsz nyers velem. Enged meg nekem szexeljek veled kedvesem, mert begerjedek melletted. Teperek neked ezerrel, de nem engedsz kedvedre, ez nem helyes. Gyenge tested kell nekem, gyere kedvesem! Ne felejtsd el engem egy életre se.


Na segítettem?

2013. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

eljössz velem randizni?

kb így.

2013. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
amúgy betegesek a kulcsszavaid, ahhoz képest, hogy "csak" randizni akarsz:DDD
2013. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hagyjátok már a kulcsszavakat! Azért adtam meg ezeket, mert ezek népszerű kulcsszavak, és így nagyobb az esély, hogy jön válasz a kérdésre.
2013. febr. 2. 21:29
 7/12 anonim válasza:
100%
FIGYELJ!! NAGYON FIGYELJ: eljössz velem xy helyre?/van kedved? nem kell túlbonyolítani :D amúgy lány voltam :D
2013. febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Jössz? És amikor bekérdez, hogy hova? Te meg ráadod, hogy tököm alá izzadni!
2013. febr. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Kezdem magam szarul érezni, hogy ez csak nekem megy lazán :D
2013. febr. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Schwarzi01 válasza:
93%

"Egyszerű, mint az ásóbot, a sarkadra ász, belenéző egyenesen a szemeibe, aszondod hé bébi, te meg én mostan randizunk, azt ennyi a sztori!"


kb így :D

2013. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!