Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kiadnátok a legjobb barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiadnátok a legjobb barátotok titkait?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik nekem(legyen Z). Van egy közös haverunk, aki mindkettőnk legjobb barátja is egyben(P).

Nos, Z-vel nagyon jól alakult a kapcsolatunk, úgy nézett ki, hogy hamarosan összejövünk, P mindig mondogatta, hogy szerinte mi tuti együtt leszünk pár hónapon belül.

Azután Z hirtelen megváltozott felém, nem keresett, és megse tudtam vele beszélni a dolgokat. P nagy nehezen kinyögte, hogy elméletileg nem tetszem Z-nek, meg, hogy Z ilyen szokott lenni.

Utána váratlanul Z megint keresett, mostmár P szerint megint oda-meg vissza volt értem.

Aztán most megint az van, hogy Z nagyon furcsa velem. P leült vele beszélgetni, és én 99%-ig biztos vagyok benne, hogy beszéltek rólam, csak P nem akarja elmondani. Tudom, hogy legjobb barátja neki is, de kértem, hogy ha valamit tud mondja el, mert kezdek erre rámenni idegileg. Mivel Z-vel nem tudom megbeszélni a dolgokat(nem ír vissza, lemondja a talit, stb), így csak ez maradt. Ha tudnám, hogy P-nek pl. azt mondta, hogy nem tetszem,akkor nem futnék utána...vagy fordítva.

Nagy nehezen annyit sikerült kiszednem P-ből, hogy tetszem a srácnak, de szerinte egy fél év, mire kialakul közöttünk valami...

Azóta Z ugyanúgy lemondja a talikat, P meg folyton kérdezget, hogy mikor randizunk Z-vel, de amikor mondom, hogy Z megint lemondta, nem mond semmit.

Tudom, hogy P nagyon nehéz helyzetben van, hisz mindketten a legjobb barátai vagyunk, de ti ilyen esetben mit tennétek?

Holnap "randizom" Z-vel, de megint nagyon furcsa, szerintem addig megint lemondja a találkát.

Bocsánat, ha zűrös, de nagyon nyomaszt ez az egész, mert anno az exem ugyanezt játszotta el velem, aminek az erdménye egy pánikbetegség lett 1 évig, és félek, hogy megint az van. Inkább tudnám a biztos rosszat, mint a bizonytalanságot.


2015. jún. 16. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Z-vel tiszta vizet öntesz a pohárba. Azt, hogy P-nek mi a franc köze van olyan szinten két elvileg felnőtt ember párkapcsolatához, hogy a kettőjük problémáját ő beszéli meg velük és nem ők egymással, arról elképzelésem sincs, hacsak nem rossz kategóriában raktad fel véletlenül a kérdést a tizenévesek párkapcsolatai helyett.
2015. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!:)

Igazából a problémám, hogy Z-vel nem tudom megbeszélni.

Múltkor megakartam, meg is volt beszélve a találka, erre eltűnt, nem jelentkezett. Facebookon nem akarom, mert ha írok neki, sokszor meg se nyitja, el se olvassa, vagy vissza se ír.

Telefonon meg van, hogy fel se veszi(nem csak velem ilyen, mindenkivel, tapasztaltam, hogy amikor régen találkoztunk akkoris másokkal is ezt csinálta).

Tehát marad a személyes megbeszélés, de amíg nincs alkalom, nem tudom.:(

Ezért akartam P segítségét.

2015. jún. 16. 14:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg szerintem hagyd a fenébe. Ha annyira nem képes, hogy válaszoljon az üzeneteidre, vagy felvegye a telefonját, nem akar veled találkozni, és ezt rendszeresen megcsinálja veled, akkor hidd el, ez a fiú semmi komolyat nem akar tőled, nem vagy neki fontos, akármit is beszélnek P-vel.
2015. jún. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak hogy megpróbáljuk objektíven nézni a dolgokat: van egy P nevű barátod, és van egy srác, aki le sem sz*r. Nem igazán lényeges dolog, hogy ők mennyire vannak jóban, mert akár tud Z arról, hogy tetszik neked (mert mondjuk P megpróbálta meggyőzni, hogy adjon egy esélyt), akár nem, akkor is bunkó dolog, amit csinál. Minek futsz olyan szekér után, ami nem vesz fel? Konkrétan a szemedbe kell mondania, hogy nem érdekled, nem elég beszédes, hogy nincs kedve veled időt tölteni? Fogadd el a biztos rosszat, és ennek megfelelően rendezd be az életed. Ha Z megint lemondja a találkát, ne keresd többet. P-vel közöld, hogy téged emberileg annyiszor lealázott, hogy megváltoztak a vele kapcsolatos érzéseid, úgyhogy köszönöd, hogy eddig támogatott, de már nem érdekel a dolog. Legalább rá számíthattál eddig. A haverját pedig felejtsd el.. Minek generálod magad körül a feszültséget, főleg, ha nem is tesz jót neked? Ha valaki nem akar találkozni veled, logikus következtetés, hogy nem érdekled. Ha pedig arra keresed a választ, akkor miért hülyít: mert P megpróbált összeboronálni titeket, de Z számára nagyon sokadrangú ez a dolog, úgyhogy bármi jobb programja van, vagy olyan kedve, lemondja a találkozót.
2015. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Má megest valaki nagyon erölködik:D
2015. jún. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

minden szónál többet mondanak a tettek.

ha folyamatosan lemondja,nem reagál,akkor nem érdekled eléggé.

ha a mostanit is lemondja,akkor hagyd.

ha nem,akkor beszélj vele erről.

2015. jún. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mumusan ***** válasza:
Ez a Z semmit nem akar tőled! Egy gerinctelen alak, mert nem meri megmondani. Ennyi!!!
2015. jún. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki így viselkedik,nem akar tőled semmit,ez az igazság.Ezt talán P is Z is elmondhatná,de félnek,hogy kiborulsz.Z-vel beszélj,hogy te így a kapcsolatot nem tudod folytatni,ha nem mozdul akkor beszélj P-vel erről.
2015. jún. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

gondolj bele, hogy neked tetszik Z, és tennél is azért, hogy találkozzatok. képzeld magad a másik oldalra: vajon tetszik-e neked az az ember, akinek az üzeneteit ignorálod, és vele magával a találkozókat folyamatosan lemondod? a nők és férfiak ennyire nem különböznek, ha tetszik valaki, nem fogja megkockáztatni egy pasi sem, hogy esetleg kiábránduljon belőle, vagy beleunjon az egészbe.


innentől kezdve mondhat P amit akar, elég egyértelmű, hogy kamuzik, mert hogy Z nem akar tőled semmit, az "hótziher".

2015. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!