Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti összejönnétek olyan csajjal, aki a legjobb barátotok szerelme, de ugyanakkor ti is szeretitek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátotok számára elérhetetlen a lány és tudatában vagy annak hogy sose fognak járni.

2013. jan. 13. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném,fontos a barátság...
2013. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem

nem fájdítanám a szívét vele

2013. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Leszarom, simán felszedném. A barát jóban,rosszban barát, és a tolerancián alapszik. AZ nem barát, aki ez miatt megharagszik,mert én potenciálisan jobbnak bizonyulnék nála, ez nem az én hibám,hanem az ő sara, és ha a boldogságom útjába akarna állni, akkor eltakarítanám, és nem barát az ilyen többé! Francba az ilyen irígy emberekkel.

Most azért nem fogok lemondani a boldogságomról,hogy a barátnak legyen egy jó napja. Ne legyél muja!

2013. jan. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ha a legjobb barátom/barátnőm, akkor mégcsak meg sem fordulna a fejemben. Az a fiú/lány tabu, akármennyire is tetszik neked.

Kedves 14:17 a saját hozzászólásodban máris ellentmondtál magadnak.

"A barát jóban,rosszban barát,..." pontosan, ezt nagyon jól látod, de nemcsak veled szemben. Szerinted, ha mindennap kézenfogva járnál azzal a csajjal a haverod szeme láttára, ő hogy érezné magát?

"és ha a boldogságom útjába akarna állni,..." ha öszejönnél a haverod szerelmével TE pontosan ugyanezt csinálnád vele, független attól, hogy van-e esélye a csajnál...-.-" lehet, hogy egyáltalán nincs, de pont az a szép a barátságban, hogy van gerinced, és nem hagyod, hogy egy csaj közétek álljon.

17L

2013. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a barátság többet ér,mint egy jött-ment nő,akiről néhány év után elképzelhető,hogy semmit nem fogunk már hallani.
2013. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4 es! ez a véleményed csak addig él, amig a barátnak a nője,vagy van esélye hogy összejöjjön.Mikortól nincs esélye ,onnattól ő nem játszik, ezt tudomásul kell vennie.Onnattól nála a labda, hogy toleráljon, tolerálja, hogy a barátja boldog legyen.

Mivan,ha épp életem nőjét szalasztanám el csak azért,mert neki KIZÁRT hogy összejöjjön.Nincs miről beszélni, nem mondtam ellent ezzel.Csak tudni kell reálisan gondolkodni.

2013. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány.
2013. jan. 13. 22:48
 8/9 anonim ***** válasza:
A te részedről az lenne a legkorrektebb,hogyha kilépnél a képből,mert így legfeljebb egy barátságot teszel tönkre,amiből semmi jó nem fog kisülni.
2013. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zzolt válasza:
Mindenhol van egy lány,de egy igazi barát csak egy van.
2013. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!