Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi tortent a ferfiakkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tortent a ferfiakkal?

Figyelt kérdés

Szoval a pasik furan mutatjak a tetszesuket es azon gondolkoztam, hogy miert nincs egy olyan pasi aki kepes normalis emberkent kommuniklani?


Peldak: Kollega, bamul elpirul, elkezd dadogni ha hozzaszolok aki egyebkent egy ertelmes, hatarozott 37 eves felnott. Folyamatos bamulas, imadat a szemben, benazas, mindezt ugy h regen tokjokat dumaltunk.


2.,O nem kozvetlen kollega csak egy cegnel dolgozunk, mindig ugy alakitja h valahogy a kornyezetemben legyen, mosolyog, csillogo szemek, kb olyan "ertelmes" kerdesek h "hogy vagyok", illetve bena valaszok, mikozben toporog es nez mintha valami latomas lennek.


3.-ik.Nem kozvetlen kollega sosem beszeltunk, megallas nelkul bamul, folyamatosan felem gravital, ranezek nem nez el, de elkezd sohajtozni, lesuti a szemet elmegy. Visszajon kezdi elolrol, pedig latja rajtam h kb.abszolut nem erdekel megis kitartoan bamul, persze o sem szolal meg.


Most oszinten....ilyenkor mi van?Az oke h tetszem nekik de mindegyik erett pasi, mibol allna lazan elkezdeni beszelgetni mindenfele benaskodas nelkul? Mostanaban mar nem divik, h mindjuk tetszik valaki akkor azt megismerjuk, meg merunk szolalni, ossze birunk rakni egy ertelmes epkezlab mondatot....es itt nem valami csajozos baromsag kell (foleg az nem) hanem egy hello hogy vagy, szar az ido, egyebkent melyik szinten dolgozol?


Szoval ez a bamulas,pirulas...amikor ma beszlegettem az egyikkel,tulfolyatta a vizet a poharaba, utana ugyetlenkedett en meg arra gondolotam h jezusuristen itt valami kor van a levegoben ami ha elkap nem leszek kepes en sem megszolalni:-)))


A nem lehet megszolalni csak bamulni nevu jarvany:-))Egyebkent egy kozvetlen, eletvidam mosolygos ketlabu vagyok,mindenkivel el tudok beszelgetni...de egyszeruen zavar az, h ezek az emberek ugy viselkednek mintha valami jelenès lennek....


Es nem tudom kert csinaljak, axt tudom h tetszem nekik, de akkor miert van az, h vannak normalis pasik akiknek szinten tetszem megis kepesek foldi kommunikaciora:-))


Szoval ferfiak, ezt miert csinaljatok?(nem kor kerdese, van egy 26 eves is mondjuk o a legnoramalisabb mert o elhivott randizni, annak ellenere h mondtam neki h 33 vagyok:-)



2015. jún. 17. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán arra várnak, hogy valami jelet adj nekik, hogy szabad a pálya, vagy valami.
2015. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Egy picit éretlennek tűnsz a korodhoz képest. Talán olyan férfiakkal akadsz össze, akik annyira érettek, mint te.
2015. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

A "kedves" nőtársaidnak köszönd... Akik le sem sz*rták őket nagyon sok éven keresztül,mert nem a leghelyesebb kigyúrt bunkók voltak életükben.

És ezért aztán nem nagyon van,vagy kevés tapasztalatuk nőkkel,és zavarba jönnek tőled,mert valószínűleg egy vonzó nő vagy.

Ja és nem tudják,hogy lenne-e esélyük nálad,mivel nem látják rajtad,ezért bizonytalanok.Szóval ha tetszik valamelyik,akkor picit jelezhetnéd felé,hogy neked is tetszik az adott illető mondjuk.És utána már valószínűleg könnyebben kezdeményeznének,és beszélgetnének veled. :)

2015. jún. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
aki szerelmes, pont így lebénul. egyébként meg sok oka lehet, hogy valaki nem tud mit kezdeni magával egy szép nő mellett, szocializáció, magány, gátlások, félénkség, nehéz gyerekkor, mindennek megvan az oka
2015. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat mindenkit felpontoztam szal ne pontozzatok le egymast:-)


A helyzet az, h en tenyleg eretlen vagyok, egy totalis tokfej de az o reakcioik felem teljesen olyan erzest keltenek bennem mintha valami foldonkivuli lennek aki "elnemitja" az embereket:-)))!


Eleg ijeszto, semmi szuper nincs benne.


Nalam nem szabad a palya ezert nem is flortolok senkivel, viszont ha valaki ennek ellenere kifejezi tetszeset, azt nyilvan ertekelem es megkoszonom. Ha valaki mindezek ellenere ugy dont, h kit izgat, nekem akkor is tetszik ez a no az szuper, de miert veszett ki beloluk az a lazasag, tudod ez a tipikus" legalabb egy jot beszelgetunk" ha mast nem is attitud.


Neha azon filozom, h ok latjak magukat es a helyzetet kivulrol?Azt h en nokent mit erzek ilyenkor?Es nem nem azt h fuuuu de jo ennek is bejovok hanem azt h jeeezuus mi van velem, ez miert dadog, az miert nem kepes megmukkani, a harmadik miert sohajtozik es ilyen helyzetekben kivanom h legszivesebben mashol legyek:-)))


Mindegy, vegulis probalom oldani a helyzetet....az elso ugye dadogott, de ket nappal kesobb megallt az asztalom elott mintha mondani szeretett volna valamit, de aztan elsetalt.


Aki tulfolyatta a vizet vele is probaltam beszelgetni, oldalni a hangulatot de mivel igy viselkedett csak en jottem zavarba es kivantam h barcsak ne szolaltam volna meg:-))


Szoval lehet h ez tenyleg a kudarcaiknak koszonheto....de nekem is voltak kudarcaim tinikent megsem astam el magam valami uregbe hanem felalltam es folytattam:-)

2015. jún. 17. 21:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi,de a kérdésedből az jön le,hogy egy tipikus rbanc lehetsz.
2015. júl. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!