Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem akarnak minden téren egyenrangúak lenni a férfiakkal?

Figyelt kérdés

Hányszor hallom, olvasom, hogy megismerkedtem egy férfival. Tetszik nekem, de alig keres.

Színpatikus nekem egy férfi, de nem közeledik hozzám.

Tehát a nők egy része semmit nem tesz a saját érdekében.

Várják, hogy a sült férfi a szájukba repül?



2015. máj. 18. 11:35
1 2 3
 1/27 A felhasználó ***** válasza:
60%
Az egyenrangúság pozitív részeit akarják csak.
2015. máj. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
2%
Ha arra vársz h a csaj hívjon meg egy italra meg ilyenek akkor veled van a baj... Nem akarnak egyenrangúak lenni.. Be is ba***a ha azok akarnának Sztem jó ez így ahogy van
2015. máj. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%

Én nő vagyok és minden téren egyenrangúnak tartom magam. Volt barátom, akit én hívtam el randira és sosem engedem, hogy közös programnál a részemet fizesse egy srác, mert nem igazságos.

Sőt, még azt is le tudom írni helyesen, hogy szimpatikus és képes vagyok arra, hogy ne általánosítsak, hogy minden férfi idióta barom.

2015. máj. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Ketteske, nagyon mellé fogtál! Unokáim vannak már:-)
2015. máj. 18. 11:44
 5/27 anonim ***** válasza:
15%
Én kérek elnézést az ön ellátó hölgyektől...
2015. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
56%
Nem tudom hányan vagytok 71%-ok, de főnyeremény vagytok. De mégsem. Inkább csak egy kettes találat.
2015. máj. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
45%
Nem értem, miért kellett leszavazni a 3. hozzászólást... ja, de: mert nem illik bele a beszűkült világképetekbe, mely szerint minden nő pénzéhes és arra vár, hogy kiszolgálják és rohanjanak utána.
2015. máj. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
27%

Párkapcsolaton kívül minden téren egyenrangúnak tartom magam a bármelyik férfival. Nem várom a sült galambot, és mindig úgy tervezek mindent, hogy egyedül is meg tudjam oldani. DE! Egy párkapcsolatban viszont NŐ akarok lenni, ahogy egy férfi meg legyen FÉRFI. Mi a baj ezzel?

Másrészt hiába tetszik valaki, ha az érdeklődés / érzelem nem kölcsönös, akkor nem fogok "ráakaszkodni", annak semmi értelmét nem látom. Ha valakit úgy kell(ene) "megfogni", abban később úgysem lesz sok köszönet.

Hány férfi ismerősöm panaszkodik olyan nőkre, akiket nem tudnak (vagy csak nagy nehézségek árán tudnak) "levakarni". Én nem akarok ilyen "panaszáradatok" tárgya lenni!

2015. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ez nem igaz h minden nő ilyen viszont egy okos csaj egy hülyét hülyére vesz.. Ennyi
2015. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
47%
8.: az a baj azzal, hogy egy párkapcsolatban nő akarsz lenni, hogy sok férfi sajnos képtelen férfi lenni és ezért a nőkre mutogat :)
2015. máj. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!